2018 Bitcoin Bottom’u Doğru Bir Şekilde Adlandıran Kripto Analisti, Ethereum Rakip Terra (LUNA) için Büyük Düzeltme Öngörüyor

 2018 Bitcoin Bottom’u Doğru Bir Şekilde Adlandıran Kripto Analisti, Ethereum Rakip Terra (LUNA) için Büyük Düzeltme Öngörüyor

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC) dibini doğru olarak adlandıran yakından takip edilen bir kripto stratejisti, merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA) için derin bir düzeltme öngörüyor.

Sahte kripto analisti Smart Contracter, 207.000 Twitter takipçisine LUNA’nın beş dalgalı rallisini tamamladığını ve şimdi tam bir düşüş eğilimine doğru ilerlediğini söylüyor.

“Bence LUNA sonunda uzun vadeli bir zirve yaptı. Zirveyi teyit etmek için bir düşüş eğilimi ile haftalık beş dalgalı yükselişi temizleyin.

Bu bence en az %50 ya da daha fazla düşecek.”

Kaynak: Akıllı Müteahhit/Twitter

Akıllı Müteahhit, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine abone olur. Teoriye göre, bir varlık, büyük bir eğilim tersine çevrilmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer.

Analistin grafiğine bakıldığında, LUNA 25$’a yöneliyor ve mevcut fiyatı olan 83.05$’dan yaklaşık %70’lik bir aşağı yönlü potansiyeli temsil ediyor.

Kripto stratejisti, alt zaman diliminde beş dalgalı bir düzeltmenin ortasında olduğunu söylediği Bitcoin’e de bakıyor.

“BTC [is] şimdi dört saatte itici bir beş dalga düşüşü sürecinde [chart], bu yüzden önümüzdeki günlerde 45 bin dolara kadar güzel bir rahatlama sıçraması, ardından daha da aşağı yönlü olmasını bekliyoruz. 37-38 bin dolar yeni kilit destek.”

Kaynak: Akıllı Müteahhit/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin 39.709 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong
Yorum Yap