2018 Bitcoin (BTC) Erimesi Olarak Adlandıran Kıdemli Analist, ‘Kusma Kapitülasyonunun’ Ardından Önümüzdeki Yolu Analiz Ediyor

 2018 Bitcoin (BTC) Erimesi Olarak Adlandıran Kıdemli Analist, ‘Kusma Kapitülasyonunun’ Ardından Önümüzdeki Yolu Analiz Ediyor

Tecrübeli tüccar Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) neredeyse bir yıl önce başlayan düşüş eğilimini sona erdirmenin eşiğinde olabileceğini söylüyor.

Brandt anlatır 641.400 Twitter takipçisi, amiral gemisi kripto para biriminin 30.000 doların altına düşmesiyle Bitcoin işlem hacimlerindeki keskin artış, düşüş döngüsünün “sonunun başlangıcını” önerebilir.

“Bu, kusmuk teslimiyetini ve bir yıllık düşüşün sonunun başlangıcını gösterebilen hacim artışı türüdür. katliam devam edebilir mi? Her şey mümkündür ve buna yerel bir taban da dahildir. 27.000 dolarlık alandan olası bir düşük olarak bahsettim ve bu olabilir.”

Kaynak: PeterLBrandt/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 28.284 dolardan işlem görüyor.

Tecrübeli tüccar, algoritmik stabil paralar çıkarmaya odaklanan bir blok zinciri protokolü olan Terra’nın (LUNA) fiyat çöküşüne tepki olarak diyor Terra’nın kazasının yarattığı “güvensizliğin” Bitcoin’i olumsuz etkileyebileceğini söyledi.

“Bu düşüş sadece çılgınca. LUNA

Altcoinlere olan güvensizliğim hakkında açıkça konuştum ve bu kripto Bitcoin ve Bitcoin kriptodur.

Sorun şu ki, güvensiz olana duyulan güvensizlik, güvenilir olana da sıçrayabilir (Bitcoin).”

Kaynak: PeterLBrandt/Twitter

Terra yazı yazılırken 0.037 dolardan işlem görüyor ve Nisan başında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119 dolardan yaklaşık yüzde 99.9 düştü.

Brandt ayrıca diyor takas edilemez tokenleri (NFT’ler) geçmişin diğer aşırı abartılmış ve aşırı değerli fiziksel varlıklarıyla aynı damarda gördüğünü söyledi.

“NFT pazarının çoğunu kişisel olarak Beanie Babies ve Pet Rocks ile eşitliyorum.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Agor2012Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap