2022’de %3,509 Patlayan Altcoin Coinbase’de Yakında Piyasaya Sürülecek

 2022’de %3,509 Patlayan Altcoin Coinbase’de Yakında Piyasaya Sürülecek

ABD merkezli en iyi kripto borsası Coinbase, 2022’de %3,509 yükselen biri de dahil olmak üzere iki patlayıcı kripto varlığını listelemeye hazırlanıyor.

Değişim diyor yakında altcoin serisine hem STEPN (GMT) hem de Green Satoshi Token (GST) ekleyecek.

Sağlık ve zindelik odaklı kripto varlıklarına, şirketin Deneysel etiketi eşlik edecek. geçerlidir “Platformumuz için yeni olan veya daha geniş kripto pazarımıza kıyasla nispeten düşük işlem hacmine sahip varlıklar”.

STEPN, Green Metaverse Token anlamına gelen GMT’nin yönetişim belirteci ve Green Satoshi Token’ın oyun belirteci olduğu bir kazan-kazan uygulamasıdır.

Kullanıcılar, STEPN uygulamasından spor ayakkabısı değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) satın alarak ve telefonlarının yerleşik GPS özellikleri tarafından izlenen gerçek hayattaki egzersiz etkinliklerine katılarak jeton kazanabilirler. Şu anda yalnızca solo katılım modu işlevseldir, ancak maraton ve arka plan modları gelecekteki sürümler için geliştirilmektedir.

Ayrıca satılık özel NFT spor ayakkabılarını basmak ve GST’yi US Dollar Coin (USDC) için dönüştürmek için bir özellik de var.

Yönetişime ek olarak, GMT’nin rolleri arasında stake ödülleri kazanma ve yazma yoluyla uygulama içi özelliklere erişim kazanma yer alır.

Uygulama ayrıca merkezi olmayan bir cüzdan içerir ve hem iPhone hem de Android cihazlar için kullanılabilir.

ADIM İnternet sitesi uygulama verilerinin yuvarlanan bir sayacına sahiptir. Şu anda kullanıcılar tarafından 11.2 milyar milin üzerinde çalıştırıldığını ve 752.978 kilogram karbon dengelendiğini söylüyor.

Proje destekçileri arasında yatırım firmaları Sequoia, Alameda Research ve Solana Capital yer alıyor.

STEPN, bu yılın Mart ayında lansmanından bu yana %3.509 oranında patlayarak 0.11$’dan şu anki fiyatı olan 3.97$’a yükseldi. Bugün kısa bir süre için tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,11 $’a (ATH) ulaştı ve şu anda Coinbase listeleme duyurusunun ardından %19,2 yükselişte.

Green Satoshi Token da gün içinde %8 artışla hareket halinde ve 6.20$’dan işlem görüyor. GST, Aralık 2021’deki 0,48 ABD doları lansman fiyatından yaklaşık %1,200 arttı ve bugün erken saatlerde 6,99 ABD doları tutarında yeni bir ATH’ye ulaştı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Dream Expander/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap