2022’nin En Patlayıcı Altcoinlerinden Biri Uçurumdan Yürümek üzere, En İyi Kripto Tüccarını Uyardı

 2022’nin En Patlayıcı Altcoinlerinden Biri Uçurumdan Yürümek üzere, En İyi Kripto Tüccarını Uyardı

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, STEPN (GMT) yatırımcılarına altcoinin temellerinin artık değerlemeyi desteklemediğini söyleyerek bir uyarı yayınlıyor.

Sözde analist Light, 155.700 Twitter takipçisine, son iki ayda büyük bir ralli yaşadıktan sonra, kullanıcıları gerçek hayatta attıkları adımlar için ödüllendiren ve onları taklit edilemeyen jetonlu spor ayakkabılarla donatan GMT’nin aşırı değerli olduğuna inandığını söylüyor.

“GMT’nin kısa sürede bir uçurumun kenarından aşağı inmek üzere olduğunu düşünün.

3,80 dolarda tam bir kısa pozisyon oluşturdu.

Token, güçlü bir Axie taklit anlatımı ve inanılmaz uygulama büyüme metrikleriyle iki ayda Binance listesinden 40 kat yükseldi.”

Kaynak: Işık/Twitter

Light, uygulamanın kullanım durumu “zorlayıcı” olsa da, mevcut STEPN kullanıcılarının sayısının 20 milyar doları aşan tamamen seyreltilmiş değerini haklı çıkarmadığını söylüyor.

“Token şimdi seyreltilmiş 23 milyar dolarlık bir değerleme anlamına geliyor. Bunu tekrar oku. Bugün uygulamada 19.763 kullanıcıyla GMT satın almak, mevcut kullanıcı başına 1,16 milyon dolar ödemeye benzer.”

Kaynak: Işık/Twitter

Light ayrıca, GMT’nin tamamen seyreltilmiş değerlemesinden yaklaşık 2 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri arasındaki devasa boşluğu vurgulayarak, token kilidinin muazzam satış tarafı baskısı yaratacağını söylüyor.

Dolaşımdaki 2.3 milyar dolardan seyreltilmişe kadar olan fark, oyun emisyonu (kullanıcı büyümesini yönlendiren) ve mevcut GMT sahiplerinin sadece fiyatı sabit tutmak için emmek zorunda kalacakları yaklaşan yatırımcının kilidini açması şeklinde geliyor. Aylar öncesinden özel tur yatırımcıları ~750 kat arttı.”

Kaynak: Işık/Twitter

Light, GMT’yi değeri için satın almanın artık savunulamaz olduğunu söylüyor. Ayrıca GMT’nin ivmesinin yavaşlamaya başladığına dair işaretler gördüğü konusunda da uyarıyor.

“Ticaret başladığından beri ilk kez bu ivme azalıyor. En son Coinbase listeleme odaklı dürtü, yükseklerin üzerinde tutunamadı. Bu, geçmiş kırılmalardan belirgin şekilde farklı bir davranış ve Coinbase listeleri genellikle tarihsel olarak orta ve uzun vadeli zirvelere işaret etti.”

Kaynak: Işık/Twitter

Işık da diyor GMT’nin son birkaç haftadır “tekne dolusu” olumlu habere rağmen yükselmeyi başaramaması, piyasa katılımcılarının zaten varlıklarını boşalttığını ima ediyor.

Teknik açıdan bakıldığında, kripto tüccarı, GMT’nin muhtemelen “yuvarlak sayıda” bir üst sıraya koyduğunu ekliyor.

Yazma sırasında GMT, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.04$’dan yaklaşık %15 düşüşle 3.45$’dan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Julia Ardaran ve SalamahinSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap