3.500.000.000 $ Hedge Fund Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Algorand’ı (ALGO) İkiye Katladı: Rapor

 3.500.000.000 $ Hedge Fund Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Algorand’ı (ALGO) İkiye Katladı: Rapor

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci’nin, şirketinin yönetim altındaki 3.5 milyar dolarlık varlıklarının yaklaşık yarısını Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Algorand (ALGO) ve kripto ile ilgili hisse senetlerine adadığı bildiriliyor.

Scaramucci yeni diyor röportaj yapmak Bloomberg ile SkyBridge Capital’in pandemi sırasında “adapte olduğunu ve yeniden konumlandığını” belirterek, firmanın sonunda önde gelen bir kripto varlık yöneticisi ve danışmanına dönüşmeyi umduğunu belirtti.

“Sadece 10 yıllık GSYİH büyümesine bakarsanız, kabaca yaklaşık %1,6, bu da trendin altında. Enflasyonun sonsuza kadar süreceğini söylemiyorum ama en azından geçici olarak yüksek enflasyona sahip olacaksanız – ki bunu 18 ila 36 ay olarak tanımlayabilirim – kendinizi çok yüksek olacak bir konuma koymalısınız. büyüme odaklı yerler. Bizim için kripto para piyasalarının muazzam bir büyümeyi temsil ettiğini düşünüyoruz. Elbette volatiliteyle birlikte geliyor, ancak bence üç ila beş yıl içinde bu yörüngeyi isteriz.”

Scaramucci, firmanın sermayesinin yüksek bir yüzdesini kriptoya ayırmanın riskli bir strateji olduğunu kabul ediyor.

“Piyasalarda bir İsviçre çakısı olmak istiyorum – adapte olmak istiyorum. Pazarların nerede olduğuna bakmak istiyorum – bir zamanlar oldukları gibi ya da olmasını istediğim şekilde değil – ve işimizi uyarlamak istiyorum. Ancak yaklaşımımızdaki risklerin farkındayız.”

SkyBridge kurucusu, geliştiricilerin finansal hizmetler için merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını sağlayan bir hisse kanıtı blok zinciri olan Algorand’daki uzun vadeli yükselişinden daha önce uzun uzun bahsetmişti. Akıllı sözleşme platformu, işlem hızını daha düşük bir maliyetle hızlandırmayı amaçlayan bir Ethereum (ETH) meydan okuyucusudur.

“Şu anda Algorand’da çeyrek milyar dolarım var. Bence Algorand Google olacak… Algorand benim için gelecek. Sadece giderek daha fazla insanın ayrıntılı durum tespiti yapmasını ve onu seçme kararı almasını gerektirecek.”

Scaramucci, Algorand’ın sonunda tıpkı Google’ın internetin ilk günlerinde yaptığı gibi kripto endüstrisindeki önde gelen rakiplere meydan okuyacağını tahmin ediyor.

Bu yılın başlarında Scaramucci, iyimser Bitcoin’in sonunda 500.000 $ fiyat seviyesine ulaşacağını söyledi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia Stendal
Yorum Yap