34.000.000.000 $ Varlık Yöneticisi Investcorp, Global Blockchain Fonu Başlattı

 34.000.000.000 $ Varlık Yöneticisi Investcorp, Global Blockchain Fonu Başlattı

Önde gelen bir küresel alternatif yatırım firması, küresel bir yatırım yetkisine sahip bir blok zinciri fonu kuruyor.

yeni bir göre basın bülteniInvestcorp, firmanın Abu Dabi ofisi tarafından yönetilen küresel bir kurumsal blok zinciri fonu olan eLydian Lion’u piyasaya sürüyor.

Belgeye göre, fon, dijital devrimin bir sonraki aşamasını yönlendirmek için blok zincir teknolojisinden yararlanan firmalara yatırım yapma yetkisiyle küresel olarak dağıtılacak.

Basın açıklaması ayrıca, fonun blok zinciri altyapısı, platformlar ve borsalar, merkezi olmayan finans ve veri analitiği alanlarına odaklanan yeni şirketlere yatırım yapmayı istediğini söyledi. Fondaki yatırımcılar, sıfırdan blok zinciri ekosistemindeki yeni fırsatlara maruz kalacaklar.

Investcorp teknoloji özel sermaye işletmesi başkanı Gilbert Kamieniecky,

“Blockchain teknolojisinin ve etrafındaki ekosistemin, 2000’lerde internetin yaptığı gibi ekonomimizin her yönünü değiştireceğine inanıyoruz. Blok zincirinin mevcut pazarları bozma ve yenilerini yaratma potansiyelini zaten gördük, örneğin birkaç yıl içinde bir milyar doların altından 40 milyar doların üzerine çıkan mantar olmayan token pazarının meteorik yükselişi gibi. Bu yeni Fon, blok zinciri ekosistemini geliştiren ve gelecekteki dijital ekonominin ne olacağını tanımlayan dünyanın dört bir yanından en yenilikçi girişimcileri destekleyecek.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Dijital Mağaza/Sensvektör

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap