55.000 Meta Cricket League NFT’si dokuz dakikada tükendi

 55.000 Meta Cricket League NFT’si dokuz dakikada tükendi

GuardianLink’in bir kumar olmayan token (NFT) pazarı olan Jump.trade, Cuma günü piyasaya sürüldükten sonraki dokuz dakika içinde 55.000 Meta Cricket League (MCL) koleksiyonu sattı, Ekonomik Times bildirdi.

İlgili makaleye bakın: NFT’ler oyun seviyesini yükseltiyor ve her şey parayla ilgili değil

Hızlı gerçekler

Her birinin fiyatı 25$ olan Super Loot NFT’ler, GuardianLink’in yapay zeka destekli metaverse oyun endüstrisine girişini işaret etti. ERC-721 NFT’leri, oyunun AI tarafından desteklenen benzersiz bir akıllı öğrenme sistemine sahipti ve GuardianLink’in Polygon, Ethereum, Avalanche ve Solana’nın çapraz köprü ağlarında çalışan 2. katmanında basıldı. Meta Cricket League, oyuncuların liderlik tablolarına tırmanarak ödüller kazanmalarını sağlayan yeni bir oyna-kazan (P2E) oyunudur.
atlama.ticaret Biletler, imzalı kartpostallar ve takımın 1905’ten kalan tarihini temsil eden fotoğraflar gibi özel ürünler içeren Chelsea futbol kulübü koleksiyonluk NFT’lerini piyasaya sürmesi bekleniyor.

İlgili makaleye bakın: Oyuncular NFT’lerden neden hoşlanmaz – ve onları ne tersine çevirebilir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap