AB Düzenleyicileri Tarafından Yetkilendirilmiş Kripto Lisansı ve Ödeme Ağ Geçidi

 AB Düzenleyicileri Tarafından Yetkilendirilmiş Kripto Lisansı ve Ödeme Ağ Geçidi

Ukrayna’nın durumu hakkında en azından bazı heyecan verici haberler duymadığımız bir ay neredeyse yok gibi görünüyor. QMALL kripto borsası. Örneğin, şirket kısa süre önce 2022’nin sonuna kadar kendi meta veri deposunu başlatmayı planladığını duyurdu ve bu yeterince önemli değilse, bu meta veri deposunda bir QMALL kripto değişimi de olacak.

Bununla birlikte, AB düzenleyicilerinin QMALL’a bir kripto para birimi lisansı ve ödeme ağ geçidi verdiği haberi bugüne kadarki en heyecan verici haber. Kısacası, AB’nin onayını almak, QMALL’a daha geniş bir dünyaya açık bir kapı sağladı ve bu kadar nispeten genç bir şirket için bu etkileyici bir başarı.

QMALL, 2021 yılında Ukraynalı blockchain ve kripto vizyonerleri Mykola Udianskyi ve Bohdan Prylepa tarafından kuruldu. Şirketin özgeçmişi, Ukrayna’nın ilk hükümet tarafından düzenlenen kripto borsası olmayı ve kripto topluluğu arasında güvenlik, kullanım kolaylığı ve düşük komisyonlar için sağlam bir itibar kazanmayı başararak zaten oldukça etkileyiciydi.

Sektördeki en etkili iki oyuncu tarafından yönetilen şirketin dünyanın en popüler kripto para borsası olma konusunda büyük planları ve hayalleri olması şaşırtıcı değil. Euro Bölgesi ticaret lisansı ve ödeme ağ geçidi ile QMALL’ın hayalleri, gerçeğe dönüşmeye bir adım daha yaklaştı.

Litvanya: Euro Bölgesi’ne bir kapı

Harnessing, yalnızca başka bir kripto borsası değil, dünyanın bir numaralı borsası olmayı planlıyor QMALL dünyaya açılan bir kapı bulmalıydı. Şirket bu kapıyı küçük bir Baltık ülkesi olan Litvanya’da buldu. Litvanya’da UAB QMALL olarak kayıt yaptırarak, şirket artık resmi olarak bir Avrupa kuruluşu olarak tanınmıştır ve AB kural ve düzenlemelerine uymak zorundadır.

QMALL, “Litvanya Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı” altındaki “Mali Suç Soruşturma Servisi” tarafından “Sanal Döviz Alım Satım Operatörü” ve “Depozitolu Sanal Para Birimi Cüzdan Operatörü” olarak resmi olarak tescil edilmiştir.

Bu kaydın bir sonucu olarak, şirketin yasal olarak AB’nin şeffaflık, veri güvenliği ve şüpheli kara para aklama faaliyetlerinin raporlanmasına ilişkin katı yasalarına uyması gerekmektedir. Artık yasal olarak bu düzenlemelere bağlı olan bu, şüphesiz insanların güvenebileceği bir marka olarak QMALL’a olan genel güveni artıracaktır.

QMALLERS için yeni ticaret stratejileri

QMALL’un kaydının neredeyse anında bir faydası, kullanıcılarının Euro çiftlerinde işlem yapma olanağına sahip olmaları olacaktır. Avrupa ödeme ağ geçidi bağlanır bağlanmaz, tüccarlar kar etme şanslarını artırmak için çeşitli yeni stratejiler uygulayabilirler. Ayrıca, kripto dünyasının çoğu da yakında QMALL belirtecini kullanma yeteneğine sahip olacağından, binlerce yeni kullanıcı şüphesiz hizmete çekilecektir. Sonuç olarak, hizmet kullanıcılarının kısa süre içinde tokenlerin değerinde önemli bir artış görmeyi bekleyebileceklerini söylemek güvenli.

Sophia Antipolis’te her yerde fırsatlar

QMALL için bir başka destek de şirketin Sophia Antipolis ile birlikte çalışması. Sophia Antipolis’i hiç duymadıysanız, güneydoğu Fransa’da birçok kişinin Fransız Silikon Vadisi olarak adlandırdığı bir yer. Sophia Antipolis, 2400 hektarlık bir alanda 2.500’den fazla şirkete ev sahipliği yapmaktadır. IBM, Samsung ve Cisco Systems gibi birçok büyük küresel markanın yanı sıra çok sayıda başarılı girişime ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en iyi teknoloji şirketlerinden bazılarıyla tanışma ve hatta işbirliği yapma fırsatı artık QMALL’ın erişiminde.

Sonsuzluğa ve ötesine: Avrupa’nın en büyük fırlatma rampası!

QMALL, Avrupa’nın en büyük fırlatma rampasının yaratıldığını duyurarak, Sophia Antipolis’te şimdiden bir etki yaratıyor. Bilmeyenler için, fırlatma rampası kripto para projelerini başlatmak için bir platformdur. Tipik olarak, bir projenin dijital varlıklarına ilk aşamalarında yatırım yapan kişiler en yüksek getiriyi elde eder. Ve yüz kat veya daha fazla hayat değiştiren getiriler görmek nadir değildir.

QMALL ekibi, neredeyse hemen başlayan yeni projelerin haftalık veya iki haftalık lansmanlarını planlıyor. Daha fazla projenin mevcut olmasının bir sonucu olarak, çok daha fazla insan erken aşamalarda bir projeye dahil olma fırsatına sahip olacaktır. Buna ek olarak, bu devasa proje, birçok girişimin ihtiyaç duydukları finansmanı elde etmesine yardımcı olacak ve daha fazla Ukraynalı şirketin Avrupa pazarına erişmesini sağlayacak.

QMALL için iyi görünüyor

Şimdi küresel kripto pazarına açılan bir kapı ile QMALL’ın hızlı yükselişinin sonu yok gibi görünüyor. Jetonların değeri artmaya devam edecek ve kurucuların bir numaralı borsa olma hayali, düşündüğümüzden daha erken gerçekleşecek gibi görünüyor. Bu haberin bir sonucu olarak, QMALL’ın hizmetlerini zaten kullanan 100, 000’den fazla yatırımcının ilgisini çeken binlerce tüccarı görmemiz muhtemeldir.


Yorum Yap