ABD Senatörü Ted Cruz’a Göre Bitcoin (BTC) ve Kripto Varlıklarını En Çok Neler Tehlikede Oluyor?

 ABD Senatörü Ted Cruz’a Göre Bitcoin (BTC) ve Kripto Varlıklarını En Çok Neler Tehlikede Oluyor?

ABD Senatörü Ted Cruz, Bitcoin (BTC) ve genel kripto endüstrisi için en büyük tehdidin ne olduğunu bildiğini söyledi.

yeni bir röportaj yapmak Karar Podcast’inde Cruz, kripto piyasalarının karşılaştığı en büyük tehlikenin Washington’daki ne yaptıklarını bilmeyen milletvekilleri olduğunu söylüyor.

“Bence Bitcoin ve kripto için en büyük tehdit, Washington politikacılarının onu mahvetmesi ve bu çok gerçek bir tehdit.”

Tek başına en büyük tehdit #Bitcoin ve kripto, Washington politikacılarının onu mahvetmesidir.

son bölümünde #Kararneden büyük bir savunucusu olduğumu tartışırım #Bitcoin ve kripto. @yaf https://t.co/4piKs7B06Z pic.twitter.com/0qo5PYowkg

— Ted Cruz (@tedcruz) 13 Nisan 2022

Ancak Cruz, meslektaşlarının yaptığı bir hatanın aslında en iyi kripto varlığının piyasa değerine göre benimsenme oranını hızlandırdığını, ancak aynı zamanda Amerikalılara zarar verdiğini belirtiyor.

“Washington’daki devasa harcamalar, şu anda Amerikan halkını derinden yaralayan enflasyonu körükleyen şeydir ve Bitcoin’e geçişi körükleyen şeylerden biri de bu…

İnsanların Bitcoin’e geçtiğini görmenizin nedenlerinden biri bir riskten korunmadır. [against] şişirme. Bu Bitcoin, tasarım gereği 21 milyon BTC’yi aşamaz. Sonlu bir toplamdır…

Para birimi, bir mal veya hizmetin diğerine göre göreceli değerlerini verir. Herkesin mallarını ve hizmetlerini değersizleştiren politikacılarınız olduğunda, değeri saklamanın başka yollarını ararlar. Enflasyon zamanlarında insanların enflasyondan korunmak için altına veya gümüşe, gayrimenkule veya emtialara, diğer sabit varlıklara çekilmesinin nedeni budur.

Bu yüzden Bitcoin’in büyük bir savunucusuyum. ”

Bitcoin yazı yazarken 40.455 dolardan el değiştiriyor, yedi günün en yüksek seviyesi olan 43.337 dolardan %6.5 düşüşle.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Ormalalternatif
Yorum Yap