ADA Cüzdanlarının Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdıkça Cardano Kabulü Artıyor: CryptoCompare Raporu

 ADA Cüzdanlarının Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdıkça Cardano Kabulü Artıyor: CryptoCompare Raporu

Yeni veriler, Ethereum meydan okuyucusu Cardano’nun (ADA), akıllı sözleşme platformu için titrek bir Nisan ayına rağmen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan ADA cüzdanlarının sayısıyla benimsemede bir artış gördüğünü gösteriyor.

yeni bir rapor CryptoCompare tarafından yayınlanan rapora göre, Cardano’yu elinde bulunduran adreslerin sayısı, hodler’ların veya bir yıldan fazla bir süredir ADA yığınlarını el değmeden tutan varlıkların sayısındaki önemli artış nedeniyle geçen ay rekor bir seviyeye yükseldi.

“ADA’yı tutan adreslerin sayısı Nisan ayında %2,99 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,20 milyona ulaştı. Bu, Mart ayında 529.000 olan ev sahibi sayısının Nisan ayında 679.000’e yükselmesini içeriyor. Kısa vadeli tüccarlar %44.6 düşüşle 377.000’e geriledi.”

ADA bakiyesi olan adreslerin sayısı artmaya devam etse de CryptoCompare, Cardano’daki kullanıcı etkinliğinin hız kaybetmeye başladığına dikkat çekiyor.

“Cardano blok zincirindeki etkinlik, Nisan ayında önemli bir darbe aldı. Aylık işlemler %62,2 düşüşle 1,17 milyona düşerken, ortalama aktif adresler de %57,7 düşüşle 52,000’e geriledi. Ortalama günlük yeni adresler %59,1’lik benzer bir düşüşle 23.200’e düştü.”

Cardano’nun geliştirici istatistiklerine bakıldığında firma, sekizinci en büyük kripto projesi için GitHub taahhütlerinin sayısının Mart ayında 5.623’ten Nisan ayında 5.723’e yükseldiğini ve toplam katkıda bulunanların sayısının 111’de sabit kaldığını vurguluyor.

Cardano yazı yazarken 0,780 dolardan el değiştiriyor ve yedi günlük zirvesi olan 0,897 dolardan %13 düşüşle.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Shuttersock/Sergey NivensSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap