Algorand (ALGO), İlk Blockchain Sponsoru Olmak İçin Büyük FIFA Futbol Ortaklığına Atladı

 Algorand (ALGO), İlk Blockchain Sponsoru Olmak İçin Büyük FIFA Futbol Ortaklığına Atladı

Algorand’ın (ALGO) yerel simgesi, küresel futbol kuruluşu FIFA’nın ALGO’dan sorumlu şirketle ortak olduğunu açıklamasının ardından çift haneli yüzde puanları arttı.

FIFA Başkanı Gianni Infantino ve Algorand’ın kurucusu Silvio Micali’nin sponsorluk anlaşması imzalamasının ardından, son 24 saat içinde Algorand’ın fiyatı yaklaşık %20 arttı. anlaşma Los Angeles, Kaliforniya’da.

Anlaşma, Algorand’ın FIFA’nın resmi blok zinciri platformu olacağı ve resmi blok zinciri destekli cüzdan çözümünü sağlayacağı anlamına geliyor. Sponsorluk anlaşmasına göre Algorand, Kuzey Amerika ve Avrupa’da FIFA Dünya Kupası Katar 2022™ Bölgesel Destekçisi ve FIFA Kadınlar Dünya Kupası Avustralya ve Yeni Zelanda 2023™ Resmi Sponsoru olacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak Algorand, FIFA’nın dijital varlık stratejisini daha da geliştirmesine yardımcı olurken, FIFA reklam, medya teşhiri ve promosyon fırsatları dahil olmak üzere sponsorluk varlıkları sağlayacak.”

Algorand, yazı yazılırken 0.7045$’dan işlem görüyor.

Sponsorluk anlaşması, FIFA’nın Kasım ayında yapılacak olan Katar Dünya Kupası öncesinde dört yıllık bir döngü için rekor gelir elde etme yolunda olduğu bir zamanda geliyor.

FIFA rapor edildi 2021 yılına kadar zaten 6,1 milyar dolar topladıktan sonra, bu yılın başlarında 2019-2022 döngüsü için 6,4 milyar dolarlık gelir hedefini aşacağını söyledi.

Dev spor kuruluşu, büyük ölçüde Covid-19 pandemisinin bir sonucu olarak spor etkinliklerinin iptaline atfedilen 2020’de önemli bir gelir düşüşünün ardından yıldan yıla %180’den fazla bir artışla 2021’de 766,5 milyon dolar gelir elde etti. .

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei RosuSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap