Algorand (ALGO) Kurucusu Kripto Piyasalarında 10 Yıllık Tahmin Yaptı: Rapor

 Algorand (ALGO) Kurucusu Kripto Piyasalarında 10 Yıllık Tahmin Yaptı: Rapor

Ethereum rakibi Algorand’ın (ALGO) kurucusu, blok zincirler geleneksel finans kurumları tarafından kullanılan ana araçlar haline geldiğinden, tek bir temel özelliğe sahip kripto varlıklarının önümüzdeki on yılda hayatta kalacağını söylüyor.

yeni bir röportaj yapmak Los Angeles Times ile birlikte, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) bilgisayar bilimi ve kriptografi profesörü olan Silvio Micali, düşük işlem maliyetlerine sahip dijital varlıkların gelecekte hayatta kalacağını söylüyor.

“Blockchain işlemler için kullanılmaya başlandığı anda, bence çok düşük maliyetle işlem yapabilen birkaç blok zinciri ortaya çıkacak.

Geleneksel finans blok zincirine geçmeye başladığında, gerçekten büyük ve işlemsel bir şekilde kullanılan blok zincirlerinin hızlandığını göreceksiniz.

Ve birkaç değer deposu [such as Bitcoin] belki kalır.”

Algorand Vakfı’na göre, akıllı sözleşme platformunda bir işlem maliyetler 0.001 ALGO.

Micali ayrıca Algorand’ın güçlü yönlerinden birinin yüksek enerji verimliliği olduğunu söylüyor. Ona göre Algorand, Bitcoin tüketiminin küçük bir kısmı olan küçük bir sokaktan daha az enerji tüketiyor.

“Bitcoin, küçük bir ülke kadar elektrik emer ve [Algorand] kabaca 10 ev kadar elektrik tüketiyor.”

Michali ayrıca, hem Sanayi Devrimi hem de erken insanlık tarihi ile karşılaştırmalar yaparak, son teknoloji ve modası geçmiş kripto projelerinin aynı anda var olduğu bir çağda yaşadığımızı belirtiyor.

“Çok bölünmüş bir dünyadayız. Algorand’ın aynı anda bir arada var olduğuna inandığım blok zinciri 1.0, 2.0, 3.0, 4.0’a sahibiz. Yani bu çok benzersiz. Sanayi Devrimi’ne bakarsanız… [technologies]yani genellikle tüm bunlar bir arada bulunmaz.

Bizimki gibi son derece sofistike blok zincirlerinin olduğu ve aynı anda orada olmaya devam eden çok erken nesil blok zincirlerinin olduğu çok eşsiz bir andayız. Sanki Neandertal insanı ve Homo sapiens birlikte yaşıyormuş gibi.”

Algorand yazı yazarken 0,66 dolardan el değiştiriyor, yedi günün en yüksek seviyesi olan 0,73 dolardan %9,6 düşüşle.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/A. solanoSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap