Analist Benjamin Cowen Bir Sonraki Adım İçin Devasa Polkadot (DOT) Tahminini Detaylandırıyor – İşte Hedefi

 Analist Benjamin Cowen Bir Sonraki Adım İçin Devasa Polkadot (DOT) Tahminini Detaylandırıyor – İşte Hedefi

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum rakibi Polkadot (DOT) için piyasalar tekrar yükselişe geçtiğinde gerçekleştiğini gördüğü büyük bir tahmin açıklıyor.

Altcoin Daily ile yaptığı röportajda Cowen, toplam kripto para piyasa değerinin 10 trilyon dolarlık bir basketbol sahasına ulaşması durumunda DOT’un önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 doları makul bir şekilde üç katına çıkarabileceğini söyledi.

Analist, böyle bir rallinin Cardano’nun (ADA) önceki piyasa döngülerinde yaptığına benzer olacağını söylüyor.

“Bu treni tersine çevirebilir ve daha yüksek trende başlayabilirsek ve diyelim ki, bir bütün olarak varlık sınıfına bakarsak – hadi önümüzdeki 18 ayda 10 trilyon dolar falan diyelim – o zaman kolayca görebileceğinizi düşünüyorum. Polkadot birkaç yüz dolara. Daha önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden 3x gibi bahsediyorsun.

ADA bunu yaptı. ADA, 2018’de bir doların biraz üzerine çıkan ve üç yıl sonra, temelde neredeyse tam üç yıl sonra… 3 dolara gitti, tüm zamanların en yüksek seviyesinde 3 kat arttı. Bence başka bir boğa piyasası alırsak bu seviyelere çıkması biraz mantıklı. Gerçekten başka bir boğa piyasası dalgalanması görürsek ve Bitcoin 100.000 doların kuzeyine giderse, o zaman bu değerlemeleri Polkadot’tan görebilirsiniz.”

Cowen, Polkadot’un bu tür kazançları görmesi için ana ön koşulun, Bitcoin’in (BTC) hızı yakalaması ve muhtemelen altı haneli işaretin üzerinde işlem yapması gerekeceğini söylüyor.

“Açık olmalıyım, Bitcoin altı rakamdan azsa Polkadot için bu değerlemeler neredeyse kesinlikle gerçekleşmeyecek. Bitcoin 50.000$ ise, bu altcoin projelerinin çoğu, Bitcoin’in kendisi sadece birkaç yüz milyar dolarlık piyasa değerinin biraz üzerindeyse, birkaç yüz milyar dolarlık piyasa değerine ulaşamayacak.

Bitcoin bir nevi bu şeylerin sınırlarını belirliyor, bu yüzden eğer Bitcoin 2-4 trilyon dolara giderse, o zaman katman-1’lerin bazılarının, örneğin birkaç yüz milyar dolarlık piyasa değerine gitmesine izin verecek, ancak BItcoin’in kendisi daha az geliyorsa Şu anda olduğu yerde 1 trilyon dolardan fazla, sadece bu değerlemeleri desteklemiyor.”

Ö

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vector-3DSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap