Analist Benjamin Cowen, Ethereum, Cardano, Avalanche ve Bir Ek ETH Rakibinin Bu Döngünün En İyi Altcoinleri Olduğunu Söylüyor

 Analist Benjamin Cowen, Ethereum, Cardano, Avalanche ve Bir Ek ETH Rakibinin Bu Döngünün En İyi Altcoinleri Olduğunu Söylüyor

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) dahil olmak üzere önde gelen katman-1 protokollerinin bu piyasa döngüsü için öne çıkan özellikler olduğunu söylüyor.

InvestAnswers YouTube kanalındaki bir tartışma sırasında Benjamin Cowen, Ethereum’un kesinlikle katman-1 projeleri arasında bir numaralı tercihi olduğunu söylüyor.

“Bence Ethereum açık ara en iyisi. Şu anda diğerlerinin buna yaklaştığını bile düşünmüyorum… Merkezden uzaklaşmaya gerçekten değer veriyorum. Bu sadece ademi merkeziyetçilik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik arasında bir oyun.”

Önde gelen akıllı sözleşme platformuna ek olarak Cowen, diğer üç altcoine de yatırım yaptığını söylüyor.

“Bu döngüye girerken, ilk üçüm veya belki de ilk dört demeliyim çünkü Ethereum kolay cevap. Bunun ötesinde, Avalanche, Cardano ve Polkadot’un bu döngüye girdiğim üç ana olduğunu söyleyebilirim. İyi olan başkaları da var. Terra’yı (LUNA) görmezden gelmek zor. Kelimenin tam anlamıyla milyarlarca dolar değerinde Bitcoin satın alırken bunları görmezden gelmek zor.”

Ayrıca popüler Ethereum meydan okuyucuları Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA) neden listesinde olmadığını da açıklıyor.

“LUNA ve Solana gibi bazı projeler, onları sevmediğimden değil, sadece onlar üzerinde oyuna geç kaldım, bu yüzden aslında erken olduğunuz projelere odaklanmak daha kolay olan projelere odaklanmak daha kolay. geç kaldın.

Bunlar başlıcaları. Kesinlikle çok fazla önemsemediğim çok şey var, bu yüzden bunları listelemeyeceğim, ancak döngüye girmeyi söyleyebilirim, Cardano, Polkadot, Ethereum ve Avalanche. Bir sonraki döngü, bir dahaki sefere çıktığımızda, muhtemelen diğer birkaçında veya en azından içlerinde daha büyük tahsisler olacak.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DomCritelliSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap