Analist, Bir Ethereum Meydan Okuyucusu için Rekorun Yakın Olduğunu Söylüyor

 Analist, Bir Ethereum Meydan Okuyucusu için Rekorun Yakın Olduğunu Söylüyor

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyesini basmaya hazır olduğunu söylüyor.

Sahte analist Altcoin Sherpa, 173.400 Twitter takipçisine, Ethereum rakibinin yeni bir rekor seviyeye doğru yükseliş trendini sürdürmesini beklediğinden, merkezi olmayan uygulama platformu Near’da (NEAR) yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

“YAKIN: Bunun birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdığını düşünüyorum. Hala bunun için iyi bir pozisyondayım.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında Near, 17.71 $ için el değiştiriyor ve şimdi Altcoin Sherpa’nın grafiğine dayalı olarak tüm zamanların en yüksek seviyesini oluşturmaktan bir direnç uzakta.

Sırada, küresel kripto borsası Binance’in yardımcı programı olan Binance Coin (BNB) var. Altcoin Sherpa’ya göre, BNB, anında direncini 509 dolardan çıkardığında patlayacak.

“BNB: Bence bu, bu aralığın dışına çıktıktan sonra yukarı doğru patlıyor. Bana birikim gibi geliyor.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Tüccarın radarındaki son jeton, kullanıcıları açık hava etkinliklerine katılmaları için ödüllendirerek sağlık ve zindeliği teşvik eden bir proje olan STEPN (GMT). Altcoin Sherpa, GMT’nin 3.13 dolardan direnç kazandıktan sonra yükseliş trendine devam etmesini beklediğini söyledi.

“GMT: Bence tüm zamanların en yüksek seviyesinin yeniden test edilmesini beklemek, buralardan satın almaktan daha güvenli bir giriş. Bununla birlikte, birkaç haftalık konsolidasyondan sonra büyük, büyük kırılma. Bu projenin hayranıyım ve yatırımcıyım (her gün kullanıyorum).”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Altcoin Sherpa’nın grafiğine bakıldığında, GMT’nin 4,25$’a kadar tırmanmasını bekliyor, bu da madeni paranın mevcut değeri olan 3,55$’dan yaklaşık %20’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Catalyst LabsSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap