Analist, Ethereum Rival Terra (LUNA) için Büyük Hareket Öngörüyor, Bitcoin için ‘Çok Boğa’ Metrik Öne Çıkıyor

 Analist, Ethereum Rival Terra (LUNA) için Büyük Hareket Öngörüyor, Bitcoin için ‘Çok Boğa’ Metrik Öne Çıkıyor

Popüler bir kripto analisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin 33 saat içinde %25 artış sağladıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olduğunu söylüyor.

Yeni bir YouTube videosunda, finans kanalı InvestAnswers’ın sunucusu anlatır 433.000 abonesi, Terra’nın (LUNA) 76$’da güçlü desteğini korurken, dalgalı pazarda mükemmel giriş noktalarına sahip olduğunu söylüyor.

InvestAnswers sunucusu, piyasa değerine göre üçüncü en büyük stablecoin haline gelen Terra’nın istikrarlı parası TerraUST’ın (UST) artan popülaritesi arasında LUNA’nın ne kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

“Luna tam olarak 50 günlük hareketli ortalamada 93-94 dolar civarında ve 110-120 dolara gitmeliyiz. [Terra also has] üçüncü en büyük stablecoin [UST] piyasa değerine göre.”

Bitcoin’e gelince, analist, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının fiyatının, fiyat hareketi açısından BTC ile ABD doları endeksi (DXY) arasındaki korelasyona bağlı olarak yükselebileceğini söylüyor.

“Büyük bir DXY rallisinin ardından Bitcoin fiyatı yükseliyor. Ayrıca, sonuç da doğrudur. DXY tanklarından sonra, Bitcoin daha sonra tanklar ve devam eder.

Haziran 2020’de gördük. 2021 yazında büyük satış gördük ve şu anda büyük bir dolar endeksi rallisi yaşadık ve bu, son beş yılda türünün üçüncüsü. Daha önce sadece üç kez oldu. Her gerçekleştiğinde, gerçeğin ardından toparlandık, bu da gördüğümüz bir başka çok yükseliş göstergesi.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/petrov-k/WindAwake
Yorum Yap