Analist, kripto hisse senedi performansının ayı piyasasında olduğumuzun kanıtı olduğunu söylüyor | CryptoSlate

 Analist, kripto hisse senedi performansının ayı piyasasında olduğumuzun kanıtı olduğunu söylüyor |  CryptoSlate

Kripto analisti Caleb Franzen, şu anda bir ayı piyasasında olduğumuzu söylüyor. Bunun kanıtı, çoğu yıldan bugüne metrikte değerlerinin yarısını kaybetmiş olan kripto ile ilgili hisse senetlerinin performansıdır.

Kripto hisseleri düşüyor

Listenin başında MicroStrategy var. İş zekası ve yazılım şirketi, 120.000’den fazla amiral gemisi varlığına sahip olan, halka açık şirketler arasında en büyük Bitcoin holdinglerine sahiptir.

Fiyat hareketi, derin bir ayı piyasasında olduğumuzu açıkça gösteren kripto ile ilgili hisse senetleri hakkında hızlı iplik.

Erkekler yalan söyler, kadınlar yalan söyler, sayılar söylemez. İşte gördüklerim:

— Caleb Franzen (@CalebFranzen) 11 Mayıs 2022

Geçen yılki hisse senedi performansına bakıldığında, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %83 düştüğü görülüyor. Sadece bu yıl, değerinin %58’ini kaybetti.

Kripto şirketleri için bir finansal hizmet ve bankacılık çözümleri sağlayıcısı olan Silvergate Capital, kötü bir mali yıl geçirdi. Yıldan bugüne metriği %42, ATH’sinin %64 altında.

Kripto madenciliği şirketlerinin hisseleri de kayıplardan kurtulamıyor. Marathon Digital Holdings, halka açık en büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden biri olan bu yıl değerinin %64’ünü çoktan kaybetti. Ayrıca ATH’sinden %86 uzakta.

Yakın zamanda ilk çeyrek kazanç raporunu yayınlayan Coinbase, 430 milyon dolarlık net zarara sahipti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, halka açık kripto borsası tüm zamanların en yüksek seviyesinden %83 düştü ve değeri yalnızca bu yıl %70’in üzerinde düştüğü için hisse senetleri en kötü darbeyi almış görünüyor.

Kripto varlık yönetimi firması Galaxy Digital Holdings de kötü bir yıl geçiriyor. ATH’sinden %78 uzakta ve bu yıl %55 düştü.

Tüm bunlar, kripto endüstrisinin son birkaç gündeki genel performansını yansıtıyor ve endüstrinin piyasa değeri geçen yıl ilk kez 1,5 trilyon doların altına düştü.

MicroStrategy yükselişini sürdürüyor

Tüm bu hisse senetleri bir yılın en düşük seviyesinde işlem görürken, işlerin iyiye gittiğine dair hiçbir işaret yok. Ancak bazıları buna hazırlıklı görünüyor.

MicroStrategy’nin 205 milyon dolarlık vadeli bir kredisi var ve teminat olarak 410 milyon doları tutması gerekiyor. $MSTR rehin verebileceği 115.109 BTC’ye sahiptir. fiyatı ise #BTC 3.562 doların altına düşerse şirket başka bir teminat verebilir. Q1 2022 sunumundaki 11-12 arasındaki slaytlara bakın. #HODLhttps://t.co/9WHsIB6Usx

— Michael Saylor⚡️ (@saylor) 10 Mayıs 2022

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şirketin Bitcoin’ini satmayı planlamadığını belirtti. Şirketin 205 milyon dolarlık kredileri için başka teminat bulması gerekmeden önce Bitcoin’in 3.562 doların altına düşmesi gerektiğini söyledi.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve özel Discord topluluğumuza, daha özel içerik ve analizlere erişin.

Zincir üzerinde analiz

Fiyat anlık görüntüleri

Daha fazla bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm faydaları keşfedin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap