Analist, Kripto Piyasaları Doğru Olduğunda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin En Kötü Durum Senaryosunu Öngörüyor

 Analist, Kripto Piyasaları Doğru Olduğunda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin En Kötü Durum Senaryosunu Öngörüyor

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için “en kötü durum senaryosu” olduğunu düşündüğü şeyi özetliyor.

Merten, 516.000 YouTube abonesine BTC’nin 10.000 dolara, hatta 20.000 dolara düşme olasılığının “tamamen söz konusu olmadığını” söylüyor.

Kripto analisti, Bitcoin ve Ethereum’un birleşik piyasa değerini gösteren bir tabloya işaret ediyor.

Önde gelen iki kripto varlığı için toplam piyasa değerinin, önceki bir boğa piyasasından asla orta seviye bölgeye geri dönmediğini belirtiyor. Merten’e göre, toplam piyasa değeri de önceki boğa piyasasının en yüksek seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı.

“Daha önce olmadı. Sadece buradaki ayı piyasaları sırasında, tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirledikten sonra değil. Geçmişte bu daha önce olmadı ve yakın zamanda olacağını da düşünmüyorum, ancak burada fiyatların biraz daha düşmesini görebileceğimiz potansiyel bir aralık var.”

Kaynak: Nicholas Merten/YouTube

Bitcoin ve Ethereum’un toplam piyasa değeri, yazı yazılırken yaklaşık 1.075 trilyon dolar seviyesinde bulunuyor. Merten, bu sayının %15’ten fazla bir düşüşle 850 milyar dolara düşebileceğini düşünüyor.

Analiste göre bu, BTC’yi 30.000 dolarlık düşük aralığa ve ETH’yi 2.000 doların ortasına koyuyor. Merten, bu seviyelerin en iyi tokenlar için en kötü senaryolar olduğunun altını çiziyor.

Bitcoin yazım sırasında 38,588,73 dolardan işlem görüyor ve Ethereum 2,848,67 dolardan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Urboshi/monkographic/Chuenmanuse
Yorum Yap