Analist Nicholas Merten’e Göre Kripto Piyasası Düşüşü Ortasında Bitcoin (BTC) İçin En Kötü Durum Senaryosu

 Analist Nicholas Merten’e Göre Kripto Piyasası Düşüşü Ortasında Bitcoin (BTC) İçin En Kötü Durum Senaryosu

Popüler bir kripto analisti, piyasalar hafta sonuna olumsuz bir şekilde girerken Bitcoin’in (BTC) ne kadar düşebileceğini düşünüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Nicholas Merten verir 516.000 YouTube abonesi, Federal Rezerv faiz oranlarını yükselttikten ve dijital varlıklar büyük satış baskısı altında solduktan sonra haftalık bir kapanış.

“Devam etmek ve en kötü durum senaryomuz olarak bahsettiğimiz şey hakkında biraz konuşmak istiyorum. Size karşı dürüst olmalıyım çocuklar, burada tekrar silahlarıma bağlı kalacağım.

Belki art arda iki kez yanılıyorum, ancak buradaki ifademde, fiyatta daha fazla düşüş beklesek de, bunun gerçekten mantıklı olduğu bir sınır, bir eşik olduğu anlamında kendime güveneceğim. Günün sonunda, insanların satın almayı sınırladığını ve aynı zamanda fiyatı tekrar yukarı çekecek olan piyasa emri akışındaki ücreti yönlendirdiğini görmeye başlayana kadar, fiyatın gerçekten düştüğünü görmek için.

Data Dash sunucusu, sürecin tam tarihini veya ne kadar süreceğini tam olarak belirleyemese de niyetinin, izleyicilerin pozisyonlarını oluştururken ortalama maliyet (DCA) yapabilmeleri için makul bir BTC değerleme aralığı sağlamak olduğunu söylemeye devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum’un (ETH) kümülatif piyasa değerinin 900 milyar doların altına düştüğünü belirtirken, bu rakam şu anda 1,1 trilyon dolar.

Merten, önemli düşüşlerden sonra bile BTC’nin hiçbir zaman önceki döngünün zirvesi kadar düşmediğini göstermek için önceki döngü zirvelerini ve düzeltmeleri karşılaştırarak sonuca varıyor.

“Buraya getirmek istediğim nokta bu, buna yaklaşabilirken, buraya 30.000 dolara gelebiliriz. Bence aşağı inip 20.000 dolara dokunacağımızı düşünmek tamamen alakasız ve söz konusu değil.”

Kaynak: Nicholas Merten/YouTube

Yazma sırasında, Bitcoin son 24 saatte % 1,22 düştü ve 36.036 $ fiyatla fiyatlandı. BTC, Çarşamba günü haftalık en yüksek seviyesi olan 39.874$’dan %9.6 düştü.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Sonu Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/IvaFoto
Yorum Yap