Analist Nicholas Merten’e Göre Kripto Tüccarlarının Açgözlü Olma Zamanı – İşte Bitcoin ve Ethereum’a Bakışı

 Analist Nicholas Merten’e Göre Kripto Tüccarlarının Açgözlü Olma Zamanı – İşte Bitcoin ve Ethereum’a Bakışı

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, endişe verici fiyat hareketlerine rağmen şu anda ayı piyasası çağrısı yapmanın zamanı olmadığını söylüyor.

DataDash sunucusu Nicholas Merten anlatır 516.000 YouTube abonesi, Ethereum / Bitcoin oranının (ETH/BTC), kripto pazarlarında risk alma duygusunun hala çoğaldığını gösterdiğini söyledi.

“Burada ETH/BTC oranına bir göz attığımızda, son birkaç saat içinde burada gördüğümüz mutlak geri dönüş, oranın yükseldiğini ve neredeyse en yüksek seviyelere geri döndüğünü görüyoruz, en yüksek seviye. Ocak ayından beri görülüyor. Bu, özellikle dün Binance’de yaptığımız ses artışı ile kesinlikle büyüleyici ve göz ardı edilemez.

Bu yüzden mutlak düşüş ve FUD’yi bir kez daha vurgulamıyorum. [fear, uncertainty, doubt]. Aslında diyorum ki, ‘Hey, belki biraz daha iyimser olmalıyız. Diğer insanlar korktuğunda biz açgözlü olmalıyız.’ Bence mutlak bir ayı piyasası aramaya başlamanın zamanı değil. ETH/BTC oranı söz konusu olduğunda kesinlikle bunu göstermiyor.”

Kaynak: DataDash/TradingView

Analist, BTC’nin mevcut 30.000 $ aralığını, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı için güçlü bir destek olarak görüyor. Merten, bunun Bitcoin’in gideceği kadar düşük olduğunu düşündüğünü ve şimdi düşüşe geçmenin zamanı olmadığını söylüyor.

“Yapmayı düşündüğüm son şey, mahkumiyetleri kırmak ve pozisyonlarımı 30.000 dolardan satmak. Elbette bu durumda kanalda bahsettiğimiz en kötü senaryonun 30.000 dolara indiğini gördük. Fiyatlar muhtemelen daha da düşebilir. Hepinize karşı dürüst olmalıyım, bunun olduğunu görmüyorum. Silahlarıma sadık kalacağım. Bunun sebebini ve bunun iki adım arkamızda olduğunu vurgulamamız büyük bir nokta.

Makro duyarlılığın çok daha iyimser olduğu Mayıs 2021’de bu aralığı burada 30.000 dolarda kaç kez yeniden test ettiğimizi hatırlıyorum. İnsanların kaç kez ‘Aman Tanrım, bu durumda satacağız, bu aralığın altına düşeceğiz’ dediğini hatırlıyorum. Ama her seferinde alıcılar geldi. Bu seriyi satın aldılar. Tıpkı Ocak 2021’de burada yaptıkları gibi. Ve tıpkı şu anda burada 10 Mayıs’ta piyasa fiyatlarıyla gördüğümüz gibi.

Merten, Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanı zaten önceki en yüksek seviyelerinden %50’ye kadar yukarı düzeltme yapmış olduğundan, yatırımcıların bu fiyat aralığından vazgeçmemesinin önemli olduğunu belirtiyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap