Analist, Parabolik Dalgalanmanın Ortasında Ethereum Tabanlı Bir Altcoin, İki Ek Kripto Varlığı için Ralli Tahmin Ediyor

 Analist, Parabolik Dalgalanmanın Ortasında Ethereum Tabanlı Bir Altcoin, İki Ek Kripto Varlığı için Ralli Tahmin Ediyor

Popüler bir kripto stratejisti, parabolik bir ralliden geçtiğini söylediği Ethereum tabanlı bir altcoini yakından takip ettiğini söylüyor.

Sahte kripto analisti Altcoin Sherpa, 174.000 Twitter takipçisini, rekor seviyelere yakın işlem görürken Kyber Network’ü (KNC) kısaltmanın şu an için iyi bir fikir olmadığı konusunda uyarıyor.

“KNC: Bu şeyi kısa vadede uzatmak veya kısaltmak istediğinizi düşünmeyin. Parabolik görünüyor ve fiyat keşfi her zaman tahmin edilemez. Bununla birlikte, bu da sonunda muhteşem bir kısa olacak. Önce arızayı beklemeyi tercih ederim.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Kyber Network, likiditeyi toplamaya ve ERC-20 jetonları arasında anında takası kolaylaştırmaya odaklanan, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir değişimdir. Yazma sırasında, KNC 4.83 $ karşılığında el değiştiriyor.

Tüccar listesindeki bir diğer token, Bored Ape Yacht Club mantarsız token (NFT) topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan ApeCoin’dir (APE). Altcoin Sherpa, APE’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini basacağını tahmin ediyor.

“APE: Genel arazi satışı göz önüne alındığında muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıracak ama bence bu aynı zamanda yakında bir haber satış dönemi olacak. Yaklaşmakta olan tüm alan, bir bölgeden tehlikeli bir alandır. [technical] bakış açısı ama bence [fundamentals are] Şu anda daha önemli.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Sırada Ethereum (ETH) rakibi ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) var. Altcoin Sherpa’ya göre, AVAX geçtiğimiz haftalardaki keskin düzeltme hareketine rağmen yüksek zaman dilimlerinde hala yükselişte.

“AVAX: Bana göre hala sadece bir aralık ama aynı zamanda teknik olarak bu düşük seviyede kaldığı sürece yükseliş piyasası yapısı. Bence bu, BTC devam ettiği sürece oldukça iyi gidiyor.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Altcoin Sherpa’nın radarındaki son madeni para, NFT pazar yeri LookRare’dir (LOOKS). Analiste göre, GÖRÜNÜYOR şu anda desteğin altında 1.68 dolardan işlem gördüğü için %16 gerileme riski altında.

“GÖRÜNÜYOR: Bu alan başarısız olursa, bence 1,30 doların altına inecek.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında, LOOKS 1,66 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/lassedesignen/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap