Analist, Shiba Inu’nun (SHIB) Bu Döngüde Sert Hareket Edeceğini Tahmin Ediyor, Bir Ethereum (ETH) Rakipinin En İyi Performans Göstereceğini Söyledi

 Analist, Shiba Inu’nun (SHIB) Bu Döngüde Sert Hareket Edeceğini Tahmin Ediyor, Bir Ethereum (ETH) Rakipinin En İyi Performans Göstereceğini Söyledi

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) ve bir Ethereum (ETH) rakibinin bu piyasa döngüsü boyunca güçlü rallilere sahip olacağını söylüyor.

Takma adlı analist Altcoin Sherpa, 172.000 Twitter takipçisine, bir SHIB yığınında sımsıkı oturduğunu ve bir fiyat patlamasını beklediğini söylüyor.

Tüccarın analizine göre, SHIB bir kama düzeninde işlem görüyor ve potansiyel bir kopuş için kıvrılıyor.

“Çantamı hâlâ saklıyorum ve DCA planıyla devam ediyorum. [dollar-cost averaging] ve sadece ortalamayı alıyorum. Hala bu döngünün sonunda bunun sert hareket ettiğine inanıyorum. Yanlış olabilir ama bakalım. Oturup biraz tutacağım.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Altcoin Şerpası diyor Daha geniş kripto pazarlarının boğa döngüsünü bitirdiğini düşünen diğer analistlerin aksine, altcoinlerin bir ayağa daha sahip olduğunu ve Bitcoin’in (BTC) nihayetinde istikrara kavuşacağını düşünüyor.

Yakından takip edilen tüccar ayrıca merkezi olmayan uygulama platformu Near Protocol’ü (NEAR) araştırıyor. Ona göre, piyasalar uyandığında NEAR en güçlü oyunculardan biri olacak.

“Bunun hala en güçlü oyunculardan biri olduğuna inanıyorsanız, 15 dolar (ve buralarda) DCA için iyi olduğunu düşünüyorum. Şahsen yapıyorum ve bunu geçmişteki tüm zamanların en yüksek seviyelerinde tutacağım.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Ethereum’a (ETH) gelince, Altcoin Sherpa, aksi halde temkinli bir piyasa duyarlılığı ortamında karşıt bir duruş sergiliyor. ETH’nin grafiğinin, 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) destek olarak tuttuğu için güçlü göründüğünü söylüyor.

“Bence insanlar aşırı duygusallaşıyor. Hala bu tablonun oldukça iyi göründüğünü düşünüyorum. 200 günlük EMA hala bir günde yükseliş piyasası yapısını destekliyor [chart]. Hala bunun iyi olduğunu düşünüyorum. Dip satın al.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WinWin artlab/Alexey MalkovSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap