Analist Solana ve Çığ Uyarılarını Sorun Etti, Yatırımcıların Altcoin Ayı Piyasasını Küçümsememesi Gerektiğini Söylüyor

 Analist Solana ve Çığ Uyarılarını Sorun Etti, Yatırımcıların Altcoin Ayı Piyasasını Küçümsememesi Gerektiğini Söylüyor

Popüler bir kripto tüccarı, piyasalar yeni haftaya başlarken altcoinlerin kaderi konusunda dijital varlık yatırımcılarını uyarıyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, 6 Mayıs’ta attığı tweet’i takip ediyor. uyardı belirli fiyat seviyelerinin kaybolması durumunda birçok altcoin için “ışıkların sönebileceğini” söyledi.

şimdi o söylüyorum 1. katman akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ile rekabet eden 175.300 Twitter takipçisi, düşüş hedeflerini vurma riski altında.

“Zıpla ya da öl.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında, Solana geçen gün %15.71 düştü ve 64.24$’dan işlem gördü ve Altcoin Sherpa’nın 48.56$’lık aşağı yönlü hedefine hızla yaklaşıyor.

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Avalanche, son 24 saatte %17.25 düşüşle 42.37$’a düşerek Altcoin Sherpa’nın 39.17$ hedefine çok yakın.

Altcoin Sherpa, yatırımcılara birçok altcoinin sonunda tüm boğa piyasası kazançlarını geri getireceğini hatırlatarak daha geniş bir uyarı yayınlıyor.

O öne çıkanlar Kontrol noktası (PoC) en azından bir destek seviyesi sağlayabilecek birkaç altcoin, yani zincirler arası merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Alpha Venture DAO (ALPHA), zincirler arası veri ağı Bant Protokolü (BAND) ve DeFi platformları Bileşik ( COMP) ve Aave (AAVE).

$ALFA $BAND $COMP $AAVE: Bu diğer madeni paraların çoğunun pompanın kökenine geri döndüğünü görmek çılgınca. Bunlardan bazıları için tek kurtarıcı lütuf, PoC’nin hala daha düşük olmasıdır – bunlar iyi destek alanları olmalıdır. Bu çizelgelerden birçok önemli ders çıkarılabilir… pic.twitter.com/H7QZNpVs7A

— Altcoin Sherpa (@AltcoinSherpa) 8 Mayıs 2022

Takma adlı tüccar devam ediyor söylemek Çoğu kripto projesinin, fiyat artışları gerçek faydadan ziyade yutturmacaya atfedilebilecek “buhar yazılım” olduğunu.

“Bu projelerin çoğu buhar yazılımıdır ve jetonları öldükçe sıfıra inecektir. Projelerin çoğuna yönelik hype çoğunlukla spekülatör odaklı ve ilgi azaldıkça kayboluyor.”

Sherpa şu sonuca varıyor: çağırma Lindy etkisi – bozulamaz bir ürün ne kadar uzun süre var olursa, o kadar uzun süre kalacağını öne süren bir teori – Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) neden sayısız rekabet halindeki projeye rağmen kripto piyasasının kralları olarak kaldığını açıklamak için. yıllar.

“Günün sonunda, BTC ve ETH’nin neden uzun vadede daha iyi performans göstermesinin bu kadar zor olduğunu ve Lindy etkisinin kriptoda gerçekten gerçek göründüğünü anlamak önemlidir.

Projeler her yıl gelip gidecek ve çoğu hala ölecek – bahsedilen ilk dördü gibi çok iyi olanlar bile.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/cooperr/redgreystock
Yorum Yap