Analitik Firma Santimentine Göre ApeCoin (APE) Ayı Trendinin Tersine Döndüğünün Yanıp Sönen İşaretleri

 Analitik Firma Santimentine Göre ApeCoin (APE) Ayı Trendinin Tersine Döndüğünün Yanıp Sönen İşaretleri

Önde gelen bir kripto analitik firması, ApeCoin’in (APE) fiyat rallisinin sonuna yaklaştığını gösteren birkaç metriği yanıp söndüğünü söylüyor.

Yeni bir blog yazısında, Santiment notlar APE’nin şu anda önceki en yüksek seviyesinden daha az aktif adresi var.

“Aktif adresler – önceki en yüksek değerden daha az.”

Kaynak: Santiment

ApeCoin, Bored Ape Yacht Club’ın takas edilemez token (NFT) topluluğu için oluşturulmuş bir altcoindir. APE, yazı yazılırken son 24 saatte %15’ten ve geçen hafta %61’den fazla artışla 19.19$’dan işlem görüyor.

Analitik firmasına göre, yeni kripto varlığı da daha az işlem hacmine sahip.

Kaynak: Santiment

Ek olarak, Santiment, APE’nin Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) metriğinin önceki yüksek fiyatına kıyasla düştüğünü belirtiyor.

MVRV, geçerli fiyat üzerinden dolaşımdaki tüm madeni paraların ortalama kâr veya zararını göstermek için kullanılır ve bir cüzdandaki varlıkların elde etme maliyetleri üzerinden piyasa değeri olarak hesaplanır.

Kaynak: Santiment

Analitik firması ayrıca, bir kripto varlığının en son taşınmasından bu yana geçen süreyi araştıran APE’nin tüketilen yaş göstergesini de inceledi. Santiment’e göre APE, tüketilen yaşta büyük bir artış gösterdi ve bu “bir trend değişikliğinin olası bir işareti”.

Kaynak: Santiment

Firma, ApeCoin’in rallisinin daha uzun sürmeyeceğini tahmin ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/bima aldisaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap