Analitik Firmasına Göre, ADA Boğalar için Birincil Fırsat Bölgesine Vururken Cardano Bir Ralli İçin Olgunlaştı

 Analitik Firmasına Göre, ADA Boğalar için Birincil Fırsat Bölgesine Vururken Cardano Bir Ralli İçin Olgunlaştı

Önde gelen analitik firması Santiment, zincirleme bir ölçümün Cardano’nun ADA boğaları için uygun bir fiyat seviyesine ulaştığını ima ettiğini söylüyor.

Firma, radarını Cardano’nun belirli bir fiyatta dolaşımdaki tüm madeni paraların ortalama kârını veya kaybını gösteren ve fiyat geri dönüşlerini önermek için kullanılabilen gerçekleşen değere (MVRV) pazar değerine kilitler.

Santiment’e göre, Cardano’nun MVRV’si tarihsel olarak ADA için yükseliş dönüm noktası olan bir seviyede.

“Cardano’nun 30 günlük orta vadeli aralıktaki ortalama alım satım getirileri -%15’in altına düştü. ADA ve diğer birçok altcoin, ağlarda oluşan kayıpları hafifletmek için fiyatlarda en azından kısa bir geri dönüş gördüğünde, bu tarihsel olarak bir MVRV seviyesidir.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Cardano toparlanabilecek durumda olsa da, analitik firması genel olarak kriptonun şimdilik borsanın insafına kaldığını söylüyor.

Santiment, kripto piyasalarının önümüzdeki ay Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısına kadar korelasyonu havalandırması gerekebileceğini söylüyor.

“Mayıs ayındaki bir sonraki FOMC toplantısına kadar devam edebilecek bir trend olan kripto piyasaları, SP500 ve hisse senedi piyasalarıyla aynı fiyat modellerinde sağlam bir şekilde yerleşmiş durumda. Fed kısa süre önce yarım puanlık faiz artırımının muhtemel olduğunu açıkladı.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Firma, Bitcoin’e bakıldığında, balina stabilcoin işlemlerindeki dalgalanmaların veya 100.000 doların üzerindeki transferlerin BTC için yerel zirvelerden ve diplerden önce geldiğini belirtiyor.

Santiment, stabil coin TrueUSD’de (TUSD) balina aktivitesinin yükselişini yakından izlediğini ve bu da derin cepli yatırımcıların BTC biriktirdiğini gösteriyor.

“Kripto’nun 6. en büyük sabit parası olan TrueUSD, bugün balina işlemlerinde bir artış görüyor. Son altı saat, bu yıl 100 bin doların üzerinde işlemde en büyük 10 uzatmadan biri oldu. Tarihsel olarak, balina işlemlerindeki artışlar bir birikimin işaretidir.”

Kaynak: Santiment/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natchapol18/KHIUSSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap