Analiz Firması Coincub’a Göre Bu, Dünyanın En Kripto Dostu Ülkesi

 Analiz Firması Coincub’a Göre Bu, Dünyanın En Kripto Dostu Ülkesi

Kripto içgörü firması Coincub tarafından yapılan yeni bir araştırma, dijital varlık endüstrisi için dünyanın en uygun pazarlarına ışık tutuyor.

Coincub’un en yenisi rapor Almanya’nın şu anda dünyadaki en kripto dostu ülke olarak Singapur’un yerini aldığını söylüyor.

Analitik firması, geçtiğimiz yıl içinde Avrupa’nın en büyük ekonomisinin Singapur’u geçmesine yardımcı olan bir dizi önemli gelişmenin altını çiziyor.

“Almanya zaten dünyanın en kripto dostu ülkelerinden biri. Ülke ayrıca ABD’nin yanı sıra en fazla sayıda Bitcoin düğümüne sahip, ancak daha küçük bir nüfus ve GSYİH ile kriptoya daha da büyük bir bağlılık gösteriyor. Son aylarda birkaç olumlu gelişme oldu.

Federal Mali Denetleme Kurumu, bu yılın başlarında Coinbase’in Alman kolu için bir kripto saklama işletme lisansı yayınladı. Alman borsa operatörü Deutsche Boerse ayrıca dijital borsası Xetra’da kripto borsasında işlem gören 20’den fazla ürünü listeledi. Sparkasse tasarruf bankası, kripto ticareti için cüzdan teklif etmeyi düşünüyor, kurumsal kabul için büyük bir adım.”

Kaynak: Coincub

Singapur şimdi ikinci sırada yer alırken, Amerika Birleşik Devletleri şimdi üçüncü sırada yer alıyor ve onu Avustralya, İsviçre ve Hong Kong izliyor.

Coincub, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) daha önce ticaret ve diğer faaliyet yasaklarıyla kriptoya karşı sert bir duruş sergiledikten sonra 22 numarada yer alarak listede yeni bir ülke haline geldiğini söylüyor. Hindistan 19 numaraya yükseldi, ancak Coincub’un dediği gibi, kararsız hükümet politikasından muzdarip.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tungo747/Fotomay

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap