ApeCoin (APE), Yeni Metaverse Lansmanından Sadece Bir Hafta Öncesinde %40’ın Üzerinde Arttı

 ApeCoin (APE), Yeni Metaverse Lansmanından Sadece Bir Hafta Öncesinde %40’ın Üzerinde Arttı

Popüler Bored Ape Yacht Club (BAYC) nonfungible token (NFT) koleksiyonunun kurucuları tarafından yaratılan bir altcoin, bu hafta sonu yayınlanacak ilgili metaverse beklentisiyle yükseliyor.

Yuga Labs’ın ApeCoin’i (APE), token sahiplerinin havadan atılan metaverse arazileri alacağına dair söylentiler arasında geçen Çarşamba günü başlangıçta %50 arttı.

Bu, jetonun 17 Mart’ta piyasaya sürülmesinden bu yana en son ralli oldu ve NFT koleksiyoncuları yeni topluluk odaklı projeye akın etti.

Şimdi, Yuga Labs, Otherside adlı yeni çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununu (MMORPG) piyasaya sürmeye hazırlanırken APE yeniden yükseliyor.

Resmi Otherside Twitter hesabı onaylar Resmi lansman tarihi olarak 30 Nisan.

Macera başlar. Diğer taraf. 4/30, 12pm ET.

PS Otherside Discord açık: https://t.co/ZPj7nbyBePhttps://t.co/jL61iSy97d

— OthersideMeta (@OthersideMeta) 23 Nisan 2022

Ağırlıklı olarak NFT’lere ve meta veriye odaklanan Hong Kong merkezli oyun şirketi Animoca Brands, aynı zamanda tweetlendi Spesifik detaylar kıt olmasına rağmen, gelecekteki projeye olası katılımı hakkında.

“Animoca Brands, Bored Ape Yacht Club ile geliştirdiğimiz gizli proje için ApeCoin’i benimseyeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyor.”

bu taban fiyat BAYC NFT, geçen ay 102 Ethereum’dan (ETH) bugün 138.5 ETH’ye yükseldi. Ethereum şu anda 3.014 $ ‘dan işlem görüyorken, BAYC üyeliği minimum 417.439 $ fiyat etiketi ile geliyor.

ApeCoin yazı yazılırken yedi günün en düşük seviyesi olan 13.20$’dan 19.19$’a %45.3 arttı.

APE, hafifçe düzeltmeden birkaç saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.40$’a ulaştı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/pancha.meSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap