Ariana Grande’nin Kripto Bağışlarını Kolaylaştırmak İçin PledgeCrypto’su

 Ariana Grande’nin Kripto Bağışlarını Kolaylaştırmak İçin PledgeCrypto’su

Bağış toplama platformu Pledge, kâr amacı gütmeyen kuruluşların 130’dan fazla önde gelen kripto para biriminde kripto bağışları almasını sağlayan ‘PledgeCrypto’yu başlattı.

Bitcoin, Ethereum ve Tether, kripto bağışlarının kabul edilebildiği ve anında fiat para birimlerine dönüştürülebildiği kripto para birimleri arasındadır.

Trans haklarının savunucusu Ariana Grande, Trans Görünürlük Günü için bağış toplamak için Pledge’i kullandı.

Grande başlattı “Koru ve Savun Trans Gençlik Fonu” ve kendi bağışıyla eşleşmesi için Bağış Kampanyası aracılığıyla 1,5 milyon dolar toplayacağını belirtmişti.

Pledge CEO’su James Citron, “Bugün dünya çapında 300 yüz milyondan fazla insan kripto para birimine sahip ve önemsedikleri davaları desteklemek için her zamankinden daha fazla istiyor” ve “herkesin kripto para birimini desteklemesini sorunsuz hale getirdiklerinden” bahsetti. 2 milyondan fazla doğrulanmış hayır kurumundan oluşan ve dünyanın her yerindeki hayır kurumlarının kripto para birimlerini sorunsuz bir şekilde kabul etmesi ve misyonlarını daha da güçlendirmesi için dünyanın en büyük ağı.”

Önerilen Okuma | Epic Games, ‘Çocuk Dostu’ Metaverse İnşa Etmek İçin Sony ve LEGO’dan 2 Milyar Dolar Aldı

Ücretsiz ve Tam Entegre Kripto Bağış Platformu

PledgeCrypto’nun platformu, hem kriptolar hem de fiat para birimleri için tek ücretsiz ve tam entegre platformdur. Bu platformda yapılan bağışlar doğrudan doğrulanmış yardım kuruluşlarına gider.

Herhangi bir teknik uzmanlık veya deneyim, kripto para cüzdanı ve hatta KYC belgeleri gerektirmez.

The Boys and Girls Club of Metro Los Angeles, Big Brothers and Big Sisters LA, Streetcode Academy, Worthy of Love, Safe Place for Youth, CoachArt, Goodie Nation ve Taraji P. Henson’dan Boris Lawrence Henson Foundation gibi başka yardım ortakları da var. .

PledgeCrypto ayrıca, herhangi bir kullanıcının herhangi bir kampanya için bir bağış toplama sayfası oluşturabileceği ve bunun savunulmasına neden olabileceği ve ardından web sitesinin kendisinde bir formla birlikte bir bağış düğmesi yerleştirebileceği başka bir özelliğe de sahiptir.

Buna kar amacı gütmeyen kuruluşun ImpactHub aracılığıyla erişilebilir.

Önerilen Okuma | Şirket VR Pazarında 10 Milyar Dolar Kaybederken Meta Horizon Dünyalarında Yeni Bir Dijital Ekonomiyi Test Ediyor

Karbon Dengeleme Girişimlerine Katkı

Rehin ayrıca, her bir kripto para birimi işleminin, bu girişime katkıda bulunarak doğrulanmış karbon denkleştirme projelerini destekleyeceği benzersiz bir girişim başlattı.

İşlemler yoluyla bu destek, Birleşmiş Milletler İklim Nötr Şimdi Girişimi aracılığıyla gerçekleşecek. Proje, kripto para madenciliği ve işlemlerinin çevresel etkisini telafi etmektir.

Pledge’in web sitesine göre, birçok kar amacı gütmeyen kuruluş, platformun kendisi aracılığıyla kripto para birimi ödemelerini kabul etmeye başladı.

2021 yılı, dijital varlıkların büyümesi için olağanüstü oldu ancak bunun dışında, kampanyalar ve amaçlar için kripto para birimleri aracılığıyla yapılan bağışlar açısından birçok gelişme oldu.

Şu anda, Ariana Grande’nin Trans Görünürlük Kampanyası, yaklaşık 6000 bağışçıdan yaklaşık 725.672 $ kazandı.

Bu yıl, Ukrayna’daki hükümet yetkilileri, bahis sağlayıcı Everstake ile birlikte FTX ve Kuna gibi birçok kripto para borsası ile bağlantı kurdu.

Bu girişim sayesinde, savaştan etkilenen Ukrayna’ya yardım göndermek için Bitcoin ve diğer kripto para birimleri aracılığıyla bağışta bulunmak isteyen bağışçılar için bir bağış platformu oluşturuldu.

Bitcoin dört saatlik grafiğinde düştü. Görüntü Kaynağı: BTC/USD TradingView’de
Yorum Yap