ARK Invest’ten Cathie Wood, Kriptonun Ayı Piyasasının Sonuna Yaklaştığını Söyledi, Blockchain Teknolojisinde Patlama Öngörüyor

 ARK Invest’ten Cathie Wood, Kriptonun Ayı Piyasasının Sonuna Yaklaştığını Söyledi, Blockchain Teknolojisinde Patlama Öngörüyor

ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, kripto ve geleneksel varlıklar arasındaki artan korelasyonun ayı piyasasının yakında sona ereceğini gösterdiğini söylüyor.

Wood, yeni bir video güncellemesinde, Bitcoin ve kripto para birimleri gibi riskli varlıkların dibinin muhtemelen yakın olduğunu söylüyor.

Tahmini, önde gelen kripto varlığının (Bitcoin) fiyatının, Wood’un geçici bir fenomen olduğunu söylediği borsa ile paralel olarak düşmesiyle ortaya çıkıyor.

“Yeni bir varlık sınıfı olan kripto, Nasdaq’a benzememeli, ama öyle. Şu anda çok ilişkili. Bir ayı piyasasında olduğunuzu biliyorsunuz ve belki de her şey birbirine benzemeye başladığında sona yaklaşmış durumdasınız ve birbiri ardına piyasaların teslim olduğunu görüyoruz.”

Mevcut düşüşe rağmen Wood, kriptoya uzun vadeli güvendiğini çünkü ARK’nın diğer yatırım seçimleri gibi, onu piyasaları ve toplumları bozduğu için katlanarak büyüyecek bir şey olarak gördüğünü söylüyor.

“Bugün hisse senedi piyasalarındaki ve tahvil piyasalarındaki kasvetli ve şimdi giderek artan emtia piyasaları ve kripto göz önüne alındığında, araştırmamıza bir göz atın, biraz umut ve iyimserlik için Twitter profillerimizi okuyun çünkü size ne kadar heyecanlı ve kendinden emin olduğumuzu söyleyemem. platformlarımızın dünyayı değiştireceğini ve şimdi üstel büyüme yörüngelerine gireceğini. Bu, bundan beş yıl sonra değil. Artık teknoloji ve telekom balonunda sadece bir rüya olan gerçeği yaşıyoruz.”

Wood’a göre blockchain, üstel büyüme için fırsatlar sunan bir grup sektör arasında yer alıyor. Bu sektörlerin önümüzdeki yedi ila sekiz yıl içinde toplu olarak 21 kat patladığını görüyor.

“45 yıldır bu işin içindeyim ve şimdi gördüğüm fırsatları hiç görmedim. Beklentilerimize göre, şu anda küresel halka açık hisse senedi piyasalarında yaklaşık 10 trilyon dolar, küresel hisse senedi piyasası değerinin yaklaşık %10’u değerinde olan gerçekten yıkıcı yenilik.

Genomik dizileme, robotik, evlat edinen robotik, enerji depolama, yapay zeka ve blok zincir teknolojisi sayesinde 10 trilyon doların 2030 yılına kadar 210 trilyon dolara çıkacağına inanıyoruz.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vit-Mar/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap