Avalanche (AVAX) Kurucu Ortağı Bitcoin’in (BTC) Üstünlüğünü Kaybedeceğini Tahmin Ediyor – İşte Ne Zaman?

 Avalanche (AVAX) Kurucu Ortağı Bitcoin’in (BTC) Üstünlüğünü Kaybedeceğini Tahmin Ediyor – İşte Ne Zaman?

Avalanche (AVAX) kurucu ortağı ve CEO’su Kevin Sekniqi, Bitcoin’in (BTC) kripto pazarlarında bir numaralı yerini koruyabileceğini hayal etmekte zorlandığını söyledi.

Sekniqi anlatır Twitter izleyicisi, önümüzdeki yirmi yılda bir noktada, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının büyük olasılıkla daha güçlü inovasyona sahip projeler tarafından geçileceğini düşünüyor.

15-20 yıl içinde, yenilik veya yeni kullanım eksikliğine rağmen, Bitcoin’in 1. sırada kalacağı teorisine inanmak oldukça garip. Daha hızlı yenilik yapan ekosistemlerin sonunda Bitcoin’i geride bırakacağı sonucunu çıkarmak oldukça makul görünüyor.

‘Altının yenilik yapmasına gerek yok’, çünkü periyodik tabloda sadece sınırlı miktarda kıt element var. Fizik yenilik yapmıyor, sanırım.”

Sekniqi, Bitcoin’in rakip kripto varlıklarına karşı yenilmez olduğuna inanmayan tek endüstri uzmanı değil.

Yakından takip edilen kripto analisti Nicholas Merten, bu yılın başlarında 512.000 YouTube abonesine, ters çevirmenin veya Ethereum’un Bitcoin’i aşmasının olayının yakın gelecekte hala bir olasılık olduğunu söyledi.

“Birçok insanın bunun çok uzak olduğunu düşündüğünü biliyorum, ancak önceki bir üst bant aralığından Ethereum’un bunu yapmak için sadece %80 ila %100 civarında hareket ettirmesi gerekiyor.

Uzun bir süre orada kalacağını söylemiyorum. Buradaki oyunun adı bu değil. Burada yatırım ve ticaret yapıyoruz. Bu durumda, o fiyatı oraya yükseltip bu getirileri Bitcoin’e karşı yapıp yapamayacağımızı görmeye çalışıyoruz.

Oldukça güzel bir bahis. Zaten Bitcoin’e yatırım yapabiliyorsanız, bu harika. [If] Bitcoin’e karşı potansiyel olarak iki katına çıkabilecek bir şeye yatırım yapabilirsiniz, bu gerçekten çok harika olur.”

Macro Guru ve Real Vision CEO’su Raoul Pal da kısa süre önce, saygısızlığın neden kaçınılmaz olduğunu hissettiğini açıkladı.

“İkisi tamamen farklı şeyler. Biri, bu bozulmamış teminat değer deposu varlığıdır. Diğeri, temelde Dünya’da en hızlı büyüyen bir teknoloji platformudur. Bu mu [second one] daha mı değerli olacak? Evet.

Şimdi Bitcoin’in tüm dünya için para sistemi haline geldiğine dair bir argüman var. Ama bu olduğunda hayatta olacağımdan emin değilim. Yapmaya çalıştığım şey, önümüzdeki birkaç yıl içinde yapabileceğim en iyi bahsi yapmak ve bence o zaman saygısızlık gerçekleşecek. Bu döngüde olur mu? Bence oraya ulaşabilir ve o zaman ayı piyasası başlar.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Catalyst Labs
Yorum Yap