Bankacılık Devleri Citi, BNY Mellon ve Wells Fargo, Kripto Altyapı Firması için 105.000.000 $ Artış Lideri

 Bankacılık Devleri Citi, BNY Mellon ve Wells Fargo, Kripto Altyapı Firması için 105.000.000 $ Artış Lideri

Kripto ticaret altyapısı şirketi Talos için en son büyük finansman turu, bankacılık devleri Citi, BNY Mellon ve Wells Fargo dahil olmak üzere yatırımcılardan 105 milyon dolar topluyor.

New York merkezli şirket, yeni bir basın açıklamasında diyor küresel büyüme sermayesi şirketi General Atlantic, Talos’un mevcut değerini 1,25 milyar dolara getiren B Serisi fonlama turuna öncülük etti.

Yeni finansman turu, Citi, BNY Mellon, Wells Fargo, Stripes, Strategic Capital, DRW Venture Capital, SCB 10x, Matrix Capital Management, Fin VC ve Voyager Digital, Graticule Asset Management Asia (GAMA) ve LeadBlock Partners gibi büyük yatırımcıları bir araya getirdi.

Andreessen Horowitz, PayPal Ventures, Castle Island Ventures, Fidelity Investments, Illuminate Financial, Initialized Capital ve Notation Capital gibi firmanın mevcut yatırımcıları da katıldı.

Ek yatırım, Talos’un kurumsal ticaret hacminin yıldan yıla 20 katın üzerinde artmasıyla birlikte patlayıcı bir büyüme yaşamasıyla geliyor. Firma, kurumsal düzeydeki dijital varlık platformunu ölçeklendirmek ve çeşitlendirmek ve Avrupa ve Asya Pasifik bölgesindeki genişlemesini finanse etmek için ek finansmanı kullanmayı planlıyor.

Talos’un kurucu ortağı ve CEO’su Anton Katz şöyle diyor:

“Dijital varlık altyapısının tüm finans sektörü üzerinde geniş çaplı bir etkiye sahip olacağına ve nihayetinde geleneksel varlık sınıflarının nihayetinde bu yeni teknolojiye geçtiğini göreceğiz. Wall St.’deki en köklü kurumlardan bazılarını içeren yatırımcılarımız bu inancı paylaşıyor ve onların güvenini ve desteğini almaktan onur duyuyoruz.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/tostphoto/Nikelser Kate

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap