BAYC’ye özel NFT’ler için BlockBar ve Monkey Shoulder ortağı

 BAYC’ye özel NFT’ler için BlockBar ve Monkey Shoulder ortağı

Lüks bir likör markası mantar olmayan jeton (NFT) pazarı olan BlockBar, Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve BlockBar NFT sahipleri için bir dizi özel koleksiyon için viski damıtıcı Monkey Shoulder ile ortaklık kurdu.

İlgili makaleye bakın: Hic Hic Yaşasın! İskoç içki fabrikası Ardbeg, sınırlı sayıda viski NFT’lerini piyasaya sürecek

Hızlı gerçekler

BlockBar, 10 BAYC sahibinin, telif ücreti almak için 100 Monkey Shoulder sınırlı üretim şişelerine kendi Bored Apes’lerini damgalama şansı için bir oy pusulasına girmesine izin verecek. BlockBar ayrıca pazarın kendi Bored Ape NFT’sini içeren 1.500 Monkey Shoulder şişe üretti. 5 Mayıs’tan itibaren Bored Ape sahipleri 1.500 şişe koleksiyonundan ilk NFT’lerini ücretsiz olarak alabilirler, BlockBar NFT sahipleri ise %50 indirimle satın alabilirler. Koleksiyonun geri kalanı, BlockBar etkinliklerinin ve sahipleri için özel ürünlerin kilidini açabilen 0,2 ETH (12 Mayıs’ta 600 ABD Doları) ile halka açık ticarete açılacak. BlockBar, son zamanlarda İskoç likör markaları Ardbeg ve The Dalmore ile ortaklıklar ilan eden NFT’lere lüks içki firmalarını dahil ediyor.

İlgili makaleye bakın: Maymunlar Çıldırdı! BAYC, aksi halde durgun NFT pazarının ortasında ‘deli gibi satıyor’

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap