Bi̇tcoi̇n ve Kri̇pto Paralar Nasıl Satın Alınır?

 Bi̇tcoi̇n ve Kri̇pto Paralar Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin ve Ethereum veya başka bir kripto para birimi satın almaya başlamak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, artık her zamankinden daha kolay olmuştur Doğal olarak, fiyatlar arttıkça kripto para birimleri çok daha popüler hale geldi ve talep edildiğinde, şirketler pazara hızlı ve kolay erişim sağlayan bir dizi farklı hizmet sunmaya başladı.

Bu nedenle, artık kredi kartınızı, bankamatik kartınızı, hediye kartlarınızı kullanarak bitcoin ve Ethereum satın alabilir veya hatta fiziksel Bitcoin ATM’leri veya e-para kioskları aracılığıyla bitcoin’i nakit olarak satın alabilirsiniz .

Kripto para piyasasının bir bütün olarak hala çok erken bir aşamada olduğunu söylemeye gerek yok. Dünya çapında 4.000’in üzerinde olan yukarıda belirtilen Bitcoin ATM’leri, geleneksel ATM’lerle karşılaştırıldığında hala zor.

Bununla birlikte, kripto para birimlerinin nispeten kısa bir süredir var olduğunu ve popülaritelerinin sadece son zamanlarda patladığını da belirtmek gerekir. Ayrıca, çok sayıda banka, kurum, ülke ve hatta hükümet, Bitcoin’in temel bileşen teknolojilerinden biri olan blockchain’e ilgi duyduğunu ifade etti. Bu da kripto para birimlerinin bitcoin satın almak için daha fazla neden sağlamaya devam edeceğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap