Bi̇tcoi̇n ve Kri̇pto Paralar Nasıl Satın Alınır?

Kri̇pto Para Satın Almak Her Zamankinden Daha Kolay

Bitcoin ve Ethereum veya başka bir kripto para birimi satın almaya başlamak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, artık her zamankinden daha kolay olmuştur Doğal olarak, fiyatlar arttıkça kripto para birimleri çok daha popüler hale geldi ve talep edildiğinde, şirketler pazara hızlı ve kolay erişim sağlayan bir dizi farklı hizmet sunmaya başladı.

Bu nedenle, artık kredi kartınızı, bankamatik kartınızı, hediye kartlarınızı kullanarak bitcoin ve Ethereum satın alabilir veya hatta fiziksel Bitcoin ATM’leri veya e-para kioskları aracılığıyla bitcoin’i nakit olarak satın alabilirsiniz .

Kripto para piyasasının bir bütün olarak hala çok erken bir aşamada olduğunu söylemeye gerek yok. Dünya çapında 4.000’in üzerinde olan yukarıda belirtilen Bitcoin ATM’leri, geleneksel ATM’lerle karşılaştırıldığında hala zor.

Bununla birlikte, kripto para birimlerinin nispeten kısa bir süredir var olduğunu ve popülaritelerinin sadece son zamanlarda patladığını da belirtmek gerekir. Ayrıca, çok sayıda banka, kurum, ülke ve hatta hükümet, Bitcoin’in temel bileşen teknolojilerinden biri olan blockchain’e ilgi duyduğunu ifade etti. Bu da kripto para birimlerinin bitcoin satın almak için daha fazla neden sağlamaya devam edeceğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi