Binance, Bitcoin ve BNB ödemeleri için bir banka kartı başlatacak

 Binance, Bitcoin ve BNB ödemeleri için bir banka kartı başlatacak

Kripto borsası Binance, dünya çapında Bitcoin (BTC) ve Binance Coin (BNB) ile ödemeleri kolaylaştırmak için bir banka kartı başlatacağını duyurdu. Şu anda, kart neredeyse beta aşamasında mevcut, yakında fiziksel bir sürüm piyasaya sürülecek.

Borsa Binance , ilk kripto banka kartının çıktığını duyurdu. Duyuruya göre Binance Card, dünya çapında kripto para birimi sahiplerinin benimsemeyi güçlendirmek için ödeme seçeneklerini iyileştirmeyi ve genişletmeyi amaçlıyor. Visa tarafından verilen kartın, dünya çapında 200 bölge ve bölgede çevrimiçi ve çevrimdışı 46 milyondan fazla satıcı tarafından kabul edilmesi bekleniyor.

Binance Card kullanarak Bitcoin ve BNB ile ödeme nasıl yapılır?

Açıklandığı gibi, Binance Card geleneksel bir banka kartı gibi çalışır, ancak bu durumda borsadaki kullanıcının hesabına bağlanır. Kullanmak için, kullanıcının Binance Card’ı Binance Card uygulaması üzerinden para ile doldurması yeterlidir. Fonlar Bitcoin (BTC) veya Binance Coin (BNB) olarak mevcut olacak . Kartla yapılan tüm ödemeler sadece bakiyeden tahsil edilir.

Binance Card, beta aşamasında sanal biçimde kullanılabilir. Ancak, fiziksel sürüm yakında hazır olacak. Borsa bu konuda açıkladı:

Şu anda Binance Card’ı beta sürümünde piyasaya sürüyoruz ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm yeni ve mevcut Binance kullanıcıları için dünya çapında kullanılabilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Başlangıçta Malezya’da kartı serbest bırakacağız, ardından Vietnam’ı takip edeceğiz ve ilerledikçe daha fazla ülke ekleyeceğiz.

Kartla ilgilenen kullanıcılar ürün sayfasına buradan kaydolabilirler . Kayıt tamamlandıktan sonra, Binance Card kendi bölgelerinde mevcutsa kullanıcıya bildirilir:

Tek yapmanız gereken Binance Card Uygulamasını indirmek, Binance hesabınıza giriş yapmak veya yeni bir hesap açmak ve basit ve güvenli kimlik doğrulama işlemini tamamlamaktır.

Yorum Yap