Binance CEO’su Changpeng Zhao, ABD Doları Hakimiyeti ve Küresel Bölümlerin Kriptoya Yarar Olacağını Söyledi – İşte Nedeni

 Binance CEO’su Changpeng Zhao, ABD Doları Hakimiyeti ve Küresel Bölümlerin Kriptoya Yarar Olacağını Söyledi – İşte Nedeni

Küresel bir dijital varlık borsasının CEO’su, jeopolitik gerilimler arttıkça ve ABD doları hegemonyası arttıkça kripto para birimlerinin alaka düzeyinin ve benimsenmesinin artacağını söylüyor.

Circle CEO’su Jeremy Allaire ile yeni bir videoda Binance başkanı Changpeng Zhao diyor Dünya daha fazla bölündükçe ve ABD doları giderek bir yaptırım aracı olarak kullanıldıkça, kripto bir alternatif olarak ortaya çıkacak.

“Para, hükümetlerin birbirlerini, jeopolitiği vb. etkilemesi için çok güçlü bir araçtır. [The] ABD doları, ABD’nin sahip olduğu en güçlü araçlardan biri…

Dünya giderek bölünüyor. Dünya daha fazla bölündüğünde, tahmin et ne oldu? İnsanlar para birimini yaptırımları vb. uygulamak için bir araç olarak kullanmaya çalışacaklardır.

Bunu çok yaptığınızda, insanlar kullanmak için tarafsız bir şey ararlar, bu da kripto para birimidir. Bitcoin çok tarafsız. Hiçbir ülkeye ait değil. Kimse daha fazlasını nane yapamaz. Enflasyon yok. Bu en tarafsız şeydir.

O zaman küresel olarak iş yapmak isteyen, takılıp kalmak ve banka hesaplarını bu ülke, o ülke tarafından dondurulmak istemeyen işletmeler için, bil bakalım ne oldu? Tarafsız teknolojiyi kullanacaklar.”

Zhao, ABD’nin kripto para teknolojisini benimsememesi durumunda ABD dolarının hakimiyetinin de muhtemelen aşınacağını söylüyor.

“[The] ABD, ‘Hey, bunu yapar mı? [crypto] ABD dolarının küresel etkisini azaltmak mı?’ Ki muhtemelen yapar, çok açık konuşmak gerekirse.

Böyle [the] ABD onunla uzun süre savaşabilir. Onunla savaşmaya devam edersen, bu şey dünyanın geri kalanı için gelişecek.

ABD dolarını biraz daha uzun bir süre koruyabilirsiniz, ancak o zaman dünyanın geri kalanı muhtemelen kriptoya geçecek. Uzun vadede, büyük olasılıkla ABD dolarını sonsuza kadar koruyamazsınız. O zaman bir geleceğin yok.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap