Binance, Fransız Kripto Girişimlerine 100 Milyon Euro Yatırım Yapıyor

 Binance, Fransız Kripto Girişimlerine 100 Milyon Euro Yatırım Yapıyor

Önemli Çıkarımlar

Binance, ülkenin kripto para piyasasının büyümesine destek olmak ve yardımcı olmak için Fransa’ya 100 milyon € yatırım yaptı. Firma, çabalarının bir parçası olarak, Paris merkezli dünyanın en büyük başlangıç ​​inkübatörü Station F ile de ortaklık kurdu. Binance, finansal destek sağlamanın yanı sıra, Fransız kripto girişimlerine token ekonomisi konusunda tavsiyelerde bulunacak, onlara ilk token satışlarında yardımcı olacak ve potansiyel olarak onları borsasında listeleyerek onlara likidite sağlayacak. Bu makaleyi paylaş

Binance bugün, ülkenin Web3 başlangıç ​​sahnesine yardımcı olmak için Fransa’ya 100 milyon € (yaklaşık 108 milyon $) yatırım yaptığını duyurdu.

İstasyon F ile Binance Ortakları

Binance, pastayı herkes için büyütmeye yardımcı olmak amacıyla Fransız kripto sahnesine 100 milyon € (yaklaşık 108 milyon $) yatırım yaptı.

Çarşamba günü Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde konuşan Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao ilan edildi Firmanın dünyanın en büyük başlangıç ​​inkübatörü Station F ile ortaklık kurduğunu ve Fransız kripto girişimlerinin kuluçkalanmasına yardımcı olmak için 100 milyon € yatırım yaptığını söyledi. Zhao, yatırımın amacının Fransa’nın kripto sahnesini destekleyerek tüm sektörü büyütmek olduğunu söyledi. Konferansta Zhao, “Fransa, Avrupa’da bu endüstrinin lideri olmak için benzersiz bir konumda” dedi ve hükümetin iş ve kriptoya yönelik tutumunun “olağanüstü olduğunu” da sözlerine ekledi. Fransız hükümetinin dünyadaki en “ilerici” ve “açık fikirli” hükümetlerden biri olduğunu da sözlerine ekledi.

Zhao, ülkenin Web3 başlangıç ​​sahnesine milyonlar akıtmanın yanı sıra, Binance’in Paris’te Fransız kripto girişimlerine tavsiyede bulunmak ve kapsamlı destek sağlamak için insanları görevlendirmeyi planladığını söyledi. “Onlara yatırım yapacağız, token ekonomisi hakkında tavsiyelerde bulunacağız, ürünleri ilgi görürse ilk satışlarını yapmalarına yardımcı olacağız ve umarım onları listeleyerek onlara likidite sağlayacağız” dedi.

Zhao’ya sahnede eşlik eden Station F direktörü Roxanne Varza’ya göre, Binance ile ortaklık her iki kuruluş için de bir ilki temsil ediyor. İstasyon F için, dünyanın en büyük başlangıç ​​kampüsü ilk kez özel bir Web3 programına ev sahipliği yapacak. Binance için, şirketin bir kuluçka programına doğrudan katılımı ilk kez olacak.

Binance’in daha önce kripto girişimlerine verdiği destek çoğunlukla finansal nitelikteydi. Örneğin, Zhao, borsanın kurum içi sosyal fonu ve başlangıç ​​inkübatörü Binance Labs’ın son üç yılda bu alana önemli yatırımlar yaptığını ve para kaybedeceğine inanmasına rağmen büyük getiriler elde ettiğini açıkladı. dedi ki:

“Son üç yılda Binance Labs, yaklaşık 100 projeye yaklaşık 130 milyon dolar yatırım yaptı. Bugün, bu tokenlerin veya projelerin toplam likit piyasa değeri yaklaşık 7 milyar dolar, bu yüzden 66 kat yaptık, aslında BNB’den biraz daha iyi performans gösterdik.”

Zhao’ya göre Binance, dünyanın en hızlı büyüyen şirketi ve tarihte 1 milyar dolara en hızlı ulaşan şirket. Sonuç olarak, Zhao kriptoda en zengin kişi haline geldi. Forbes yakın zamanda tahmin edilen net değeri 65 milyar dolar civarındaydı ve bu onun BNB, BTC ve diğer dijital varlıklardaki varlıklarını bile hesaba katmadı.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

AVAX veya LUNA’da 600 $’a kadar kazanın

Önümüzdeki 100 milyon insanı kriptoya getirme hedefimizle Celsius, topluluğumuz için her zaman en iyi deneyimleri ve fırsatları sağlamaya çalışıyor. Buna arama yapmak da dahildir…

Binance.US İlk Finansman Turunda 4,5 Milyar Dolar Değerinde

Dünyanın en büyük kripto borsasının Amerikan kolu olan Binance.US, ilk finansman turunu kapattı. Şirket, 4,5 milyar dolarlık bir değerlemeyle 200 milyon doların üzerinde para topladı. Binance.US Tamamlanıyor…

Binance, Bu Kez İsrail’de Daha Fazla Düzenleyici İncelemeyle Vuruldu

Binance, İsrail Sermaye Piyasası Kurumu’nun müdahalesinin ardından İsraillilere yönelik pazarlama faaliyetlerini durdurdu ve İbranice dil desteğini kaldırdı. Binance Lisans Sorununa Yakalandı Dünyanın en büyük kripto borsası…

SEC, Binance.US’nin Ticari Ortaklarını İnceliyor

Wall Street Journal’a göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Binance.US’nin iki ticari iştirakini araştırıyor. İki Firma Soruşturuyor İki ticaret firması hakkında soruşturma açıldı…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap