Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Binance ‘Hive’ Jetonlarını Dağıtıyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Binance ‘Hive’ Jetonlarını Dağıtıyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Binance, bir saatten fazla bir süre önce blogunda, Hive.io tarafından başlatılan Steem blok zincirinin sert çatalının tamamlandığını duyurdu.  Ayrıca HIVE belirteçlerinin STEEM sahiplerine dağıtımının 1 STEEM = 1 HIVE oranında sonlandırıldığını açıkladı.

Mesaj, kullanıcılara HIVE belirteçlerinin alındığını ve atmaları gereken adımları nasıl teyit edebileceklerini açıklıyor.  Akılda tutulması gereken birkaç nokta: 1 STEEM altındaki STEEM bakiyeleri HIVE jetonlarına hak kazanmadı ve para çekme işlemleri henüz açık değil, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dahası, Binance tarafından token dağıtımı, HIVE tokenlerinin Binance platformunda ticaret için listeleneceğini garanti etmez.  Bundan önce:

HIVE, Binance’ın diğer madeni paralar / jetonlar için yaptığı sıkı liste inceleme sürecinden geçecektir.  Bu sert çatalı desteklemek HIVE’ın listesini garanti etmez.

Belki de CZ’nin ekibi dünden beri durdurulan ve vazgeçilen emrin farkında değildi:

Aynı ismi kullanmanın “kasıtlı olarak veya başka türlü, şirketin markasına karıştırılması” olduğunu söyler.  Dahası, benzer nitelikte ve aynı iş kolunda olan Hive Blockchain Technologies, genç uptart Hive.io’nun şirketin blockchain alanında “erken lider” olarak elde ettiği başarılardan faydalandığını düşünüyor:

Bu Blockchain’in benzer mal ve hizmetlerle bağlantılı olarak aynı markayı kullanması, HIVE’ın geliştirdiği şerefiye de geçer.

Şimdilik, yerleşik şirket çatışma aramıyor gibi görünüyor.  Durum basit bir isim değişikliği ile çözülebilir.  Ancak:

Blockchain tarafından devam eden herhangi bir kullanım, sadece kasıtlı olarak yırtıcı, yanıltıcı ve hileli bir stratejiyi kanıtlayacaktır.

Bir sonraki adımın nasıl yapılacağı konusunda yeni blok zincirinin mahkemesinde topun olduğu anlaşılıyor.  Ancak, yeniden markalama yapamadığında önünüzde ne olabileceğine dair uyarı oldukça açıktır.  Bet Binance ayrıca Steem ile başka bir çatışma için kendini tekmeliyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap