Binance Borsasından Kri̇pto Para Nasıl Satın Alınır?

 Binance Borsasından Kri̇pto Para Nasıl Satın Alınır?

Binance’de kripto para ticareti yapmak için, önce özel bir anahtarla birçok donanım cüzdanından biri gibi belirlenen kripto para cüzdanınıza yatırmalısınız. Borsa, çok çeşitli farklı dijital varlıkları destekler, bu nedenle uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Borsa ağırlıklı olarak dijital varlıkları desteklerken, seçilen bölgelerde kripto ticaretine de izin verir. Bitcoinist Ekim ayında Binance’ın Uganda’da ilk kripto borsasını açtığını bildirdi . Şirket ayrıca Singapur’da kripto borsası açmak için Güneydoğu Asya girişim sermayesi devi Vertex Ventures ile ortaklık kurdu .

Binance bölgenizde fiat-kripto ticaretini desteklemiyorsa, Coinbase hesabınızdan bitcoin, Litecoin, Ethereum vb. Çekebilir ve daha sonra Binance hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, bunları farklı kripto para birimleriyle değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Çalışma şekli oldukça basittir. İlk olarak, işlem yapmak istediğiniz kripto para birimini seçmeniz ve ardından mevcut işlem çiftlerini (örneğin BTC / ETH) görmeniz gerekir.

Örneğin, Ethereum’u satın almak istiyorsanız, Bitcoin, Litecoin ve bir dizi farklı dijital varlık ile bunu yapabilirsiniz. Platform, seçilen kripto para birimi çifti için geçerli döviz kurlarını gösterecek ve fiyat hedefinize ulaşıldığında işleminizi gerçekleştirecektir. Binance ayrıca BNB kodlu Binance Coin adlı kendi platform jetonunu yayınladı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap