Bir Grafik, Bitcoin’in (BTC) Bu Yılın Sonlarına Kadar Teknoloji Stoklarından Daha İyi Performans Göstereceğini Önerdi: Analist Benjamin Cowen

 Bir Grafik, Bitcoin’in (BTC) Bu Yılın Sonlarına Kadar Teknoloji Stoklarından Daha İyi Performans Göstereceğini Önerdi: Analist Benjamin Cowen

Popüler bir kripto analisti, teknoloji hisseleri ile Bitcoin (BTC) arasındaki korelasyonun son birkaç ayda “son derece yüksek” olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda, kripto analisti Benjamin Cowen anlatır 729.000 YouTube abonesine göre BTC, dolar karşısında boğa piyasası destek bandının altında işlem görüyor.

Boğa piyasası destek bandı, 20 haftalık basit hareketli ortalamayı (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamayı (EMA) birleştiren teknik bir göstergedir.

Ancak, Bitcoin’in Nasdaq karşısındaki grafiği için durum aynı değil. Cowen’i açıklar,

“Bitcoin’in Nasdaq karşısında değerlemesi aslında bu kısa vadeli hareketli ortalamaların bazılarının üzerinde olduğunu gösteriyor. Aslında, Nasdaq’a karşı Bitcoin değerlemesi bir tür bir şey inşa ediyor gibi görünüyor. Arasında hareket ettiği pencere zaman geçtikçe küçülüyor…

Bunu genişletirseniz, 2023’ün başında sonunda birleşeceklerini görebilirsiniz.”

Analist, BTC’nin 2020’nin sonlarından bu yana Nasdaq karşısında daha yüksek dipler ve daha düşük zirveler koyduğunu belirtiyor.

Cowen, Bitcoin’in Nasdaq’a karşı kırılmasının düşüşten “daha muhtemel” olduğunu tahmin ediyor. Bu tahmini, BTC’nin endekse karşı muazzam tarihsel kazanımlarına dayandırıyor.

Bitcoin, yazı yazılırken son 24 saatte %5,57 düşüşle 38,343,77 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı geçen hafta %7’den fazla düştü.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Catalyst Labs
Yorum Yap