Bitcoin 30.000 Dolara Doğru Hızlanıyor mu? En İyi Kripto Tüccarı, Fiyat Düşüşünden Sonra BTC İçin Olası Senaryoları Anahatlarıyla Anlatıyor

 Bitcoin 30.000 Dolara Doğru Hızlanıyor mu?  En İyi Kripto Tüccarı, Fiyat Düşüşünden Sonra BTC İçin Olası Senaryoları Anahatlarıyla Anlatıyor

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Perşembe günü fiyatı düştükten sonra Bitcoin (BTC) için bir sonraki olası adımları ortaya koyuyor.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 165.000 YouTube abonesine, hisse senedi endekslerinin keskin düşüşler kaydetmesinin ardından Perşembe günü Bitcoin’in “birkaç destek seviyesinde çarptığını” söyledi.

“Hareketin kendisinin çok dürtüsel olduğu göz önüne alındığında, genellikle bunun altında likidite alır. [$37,000] ve bunun bu düşük seviyelerin altında likidite alınmasına neden olduğu göz önüne alındığında [$37,000]daha da ağır ateş etmeye başladı ve bu büyük hacim artışına neden oldu.”

Van de Poppe ayrıca 5 Mayıs’taki düzeltme hareketinin, Bitcoin’in 56.000 $’dan 42.000 $’a düştüğü Aralık ayından bu yana iki saatlik grafikte en yüksek hacim artışını kaydettiğinin altını çiziyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 36.117.66 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, geçen hafta %6,5’ten fazla ve son 30 günde yaklaşık %17 düştü.

Van de Poppe, yaşam belirtilerini flaş etmek için Bitcoin’in 37.500 doları geri kazanması gerektiğini söyledi. Van de Poppe, 37.500 dolar seviyesinin toparlanmasının 40.500 dolara kadar bir ralliye ilham verebileceğini söyledi.

Tüccar ayrıca düşüş senaryosunu da özetliyor.

“İzlediğim üç seviye, 36.300 dolar, 34.800 dolar seviyeleri ve 32.000 dolar civarındaki bölge ve oraya ulaşırsa, muhtemelen 30.000 dolardaki günlük bloğu aşarız.”

Bitcoin şu anda 2021 Kasım ayının başlarında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %47.7 düştü.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/serbest stil görseller/Sensvector
Yorum Yap