Bitcoin Alıcıları Dalgası Satışla İlgisiz Görünüyor: Zincir Üzerinde Analist

 Bitcoin Alıcıları Dalgası Satışla İlgisiz Görünüyor: Zincir Üzerinde Analist

Zincir içi analist William Clemente III, nispeten daha uzun vadeli dönemler için tutulan Bitcoin miktarının arttığını ortaya koyuyor.

26.800 takipçisine, hareket etmeyen BTC sayısındaki artışın muhtemelen kurumsal yatırımcıların satış yapma isteksizliğinden kaynaklandığını söylüyor.

En son üç ila altı ay önce taşınan / satın alınan (soğuk depoda / gözaltında) hareket etmeyen Bitcoin arzı miktarı 2,5 milyon BTC’ye (141,85 milyar $) yükseldi. Büyük ihtimalle son 3-6 ay içinde satın alan ve satış yapmayan kurumlar. “

Resim
Kaynak: William Clementer III / Twitter

Clemente, gözaltında veya çevrimdışı cüzdanlarda tutulan amiral gemisi varlığının miktarındaki artışın da bir yükseliş sinyali olduğunu ekliyor.

“Çok yükseliş işareti, bu alıcılar uzun vadede işin içinde gibi görünüyor.”

Zincir üzerindeki analistin tweet’i, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.863 $ ‘dan yaklaşık% 15 oranında düşmesinin ardından geliyor. Yazım sırasında, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi 55.261 $ ‘dan işlem görüyor.

Aynı zamanda ünlü bir zincir içi analist olan Willy Woo, son zamanlarda dedim Bitcoin’in rekor seviyeye ulaşmasından kısa süre sonra tanık olunan satış baskısı, Çin merkezli Bitcoin madencilerinin elektrik kesintileri nedeniyle operasyonları askıya alacağı beklentisiyle ilgiliydi.

“Çin’de madencilerin çevrimdışı olacağına dair beklenti nedeniyle ilk satışlar. Satış baskısı, fiyatı şiddetle aşağıya zorlayan kısa vadeli spekülatör pozisyonlarının tasfiyesini tetiklemek için yeterliydi. “

Ancak Woo, Bitcoin’in uzun vadeli temellerinin “çok güçlü” kaldığını belirtti. Analist katma Bitcoin’in bir fiyat keşif aşamasında olduğunu, yalnızca amiral gemisi kripto varlığının dört rakamlı bir fiyatı olduğu dönemle rekabet etti.

“Arz profili (arz son hareket ettiğinde fiyat), şimdi BTC 10.000 $ ‘ın altında olduğundan beri en büyük fiyat keşif kümesini oluşturuyor. Trilyon dolarlık bir varlık olarak BTC’nin doğrulanması son derece güçlü. “

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap