Bitcoin Altcoin Destek Direnç Belirleme Ve Grafik Okuma Teknikleri

 Bitcoin Altcoin Destek Direnç Belirleme Ve Grafik Okuma Teknikleri

Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımızda sizler için nasıl kendi başınıza grafik yorumlayabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Tabii ki her şeyi tek bir yazıda toparlamamız mümkün değil ancak bir grafiğe baktığınızda en azından daha olası olarak hangi yöne gideceğine karar verebilmeniz açısından teknik analizde nelere dikkat edilir onu anlatmaya çalışacağız. Hangi aralığı trade eder bakmaksızın destek ve direnç neresi belirlemeniz amacıyla çekilen teknik analiz videosu 1. serisinin herkese yarar sağlayacağını umut ediyoruz. Unutmayalım ki al sat yaparken ilk öncelik eldeki parayı kaybetmemektir! Daha sonrasında kendi çizim ve analizlerimize dayanarak da paradan para kazanmaya çalışıyoruz. Bu videoların devamı en kısa sürede gelecektir…

Bitcoin , Ethereum ve Altcoin gibi kripto para birimleri için teknik analiz öğrenin – Ve bir sonraki Grafik Okuma ile sinyali önceden tahmin edin!

 

Kendi grafik ve analizlerinize güveniyor ve benim de bu kanalda analizlerim bulunmalı diyorsanız, ilgili adminlere ulaşıp onların da onayından sonra paylaşabilirsiniz.

Crypto Talks TR, youtube kanalına abone olmayı unutmayınız.

Telegram Grublarımız
Rehber: Kripto Para Rehber Grubu
Eğitim: Kripto Para Eğitim Grubu
Haber ve Teknik: Sessiz Kanal
Altcoin: Altcoin Analiz Grubu
Teknik Analiz: Bitcoin Altcoin Analiz Grubu

Yorum Yap