Bitcoin Balina İşlemleri, BTC’de 1.046.164.730 Dolar Olarak Ani Artarak Kripto Borsalarını Sadece 24 Saat İçinde Bıraktı

 Bitcoin Balina İşlemleri, BTC’de 1.046.164.730 Dolar Olarak Ani Artarak Kripto Borsalarını Sadece 24 Saat İçinde Bıraktı

Bitcoin (BTC) balinaları, son 24 saat içinde kripto değişim platformlarından 1 milyar doların üzerinde BTC aktığı için harekete geçiyor.

Kripto içgörü firması Santiment’in verilerine göre, derin cebe sahip BTC yatırımcıları yapımı Nisan başında günde yaklaşık 2.300 işlemle en düşük seviyeye ulaştıktan sonra, bu hafta her biri en az 1 milyon doların üzerinde olmak üzere günde 4.000’den fazla işlem.

“Bitcoin, Pazartesiden Cumaya 1 milyon doları aşan ~4.000 balina işleminde sürekli bir arz görüyor, hafta sonları hafif yavaşlıyor.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment, faaliyetteki büyük sıçramaların, önde gelen dijital varlığın, yalnızca birkaç hafta önce 2021’in sonundan bu yana görmediği yüksekliklere çıktıktan sonra Nisan ayında yayınladığı kayıpları kurtarmaya hazır olduğu anlamına gelebileceğini söylüyor.

“Büyük artışlar [in transactions] Nisan ayındaki geri çekilmeden sonra bir fiyat sıçramasının habercisi olmak için aradığımız şey bu.”

Piyasa istihbarat şirketi de bulur Son gün içinde 1,05 milyar doların hemen altında değere sahip 25.878 BTC’nin kripto değişim platformlarından ayrıldığını, son beş haftada görülen girişler ve çıkışlar arasındaki en büyük fark olduğunu söyledi.

Santiment ayrıca, büyük miktarlarda çıkışların, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı için ufukta bir fiyat rallisi olduğu anlamına gelebileceğini belirtiyor.

“Tarihsel olarak, borsalardan hareket eden büyük miktarlarda BTC, formasyonun sürmesi için birkaç gün verildiğinde fiyat artışlarına yol açıyor.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin, yazı yazarken 40.325 dolardan el değiştiriyor ve bu, 30 günlük zirvesi olan 47.938 dolardan %16 düşüşle.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shuttrestock/Moksha Labs/Sensvector
Yorum Yap