Bitcoin Boğa Rallisi Gelebilir

 Bitcoin Boğa Rallisi Gelebilir

Bitcoin ve kripto, küresel piyasalardaki son düşüşten kurtuldu. Şubat ayı 10.500 $ ‘lık zirvesinden, BTC’nin fiyatı 18 Nisan itibariyle % 33 civarında düştü,küresel hisse senetleri ve emtialara paralel olarak seyreden bitcoin.

Yine de, birden fazla veri kümesi ve diğer işaretler, kripto endüstrisinin ölü olmaktan başka bir şey olduğunu ve yine başka bir tam gelişmiş boğa koşusunun ufukta olduğunu gösteriyor.

Kripto borsası ShakePay’in gözlemlediği gibi, “21. yüzyılın en önemli ekonomik çöküşüne” rağmen, Bitcoin henüz saflaştırılmadı. Aslında,Coin Metrics’e göre, ağdaki aktif adres sayısının birçok ayın en yüksek seviyesine ulaştığını ve son zamanlarda 840.000 adresin toplamını aştığını belirtti.

Örneğin, kripto ve blockchain analitiği başlangıcı Glassnode’den 16 Nisan tarihli bir rapora göre, Bitcoin’in hash oranı Mart ayının en düşük gününden% 64 iyileşti.

Buna ek olarak, sermaye kripto pazarına hızlı bir klipsle acele etmeye başladı ve alanın gücünü arttırdı.

The Block’un Fidelity Digital Assets sözcüsü Frank Chaparro ile görüştüğü trilyon dolarlık varlık yöneticisi Fidelity Investments’ın kripto para birimi şubesi – dedi:

“Ticaret perspektifinden bakıldığında, her ay yeni müşteriler kazanmaya devam ediyoruz ve önemli ölçüde boru hattı büyümesi görüyoruz. Son haftalarda işimizde daha fazla ivme gördük. ”

Fidelity Digital Assets, emeklilik, aile ofisleri ve makro riskten korunma fonlarını, krizin ortasında hizmet verdiği kurumsal oyuncuların alt kümesi olarak özellikle belirtmiştir.
Kayda değer bir artış gördüklerini doğruladı.

Yorum Yap