Bitcoin (BTC), Bu Kilit Direnç Bölgelerini Geçtikten Sonra 2022’de 100.000 Doları Vuracak: Celsius Network CEO’su

 Bitcoin (BTC), Bu Kilit Direnç Bölgelerini Geçtikten Sonra 2022’de 100.000 Doları Vuracak: Celsius Network CEO’su

Merkezi finans platformu Celsius Network’ün (CEL) CEO’su bu yıl Bitcoin (BTC) için altı haneli bir fiyat öngörüyor.

Bir Kitco News röportajında, Celsius başkanı Alex Mashinsky diyor Bitcoin, birkaç önemli psikolojik direnç seviyesinin üstesinden gelebilirse, 2022’nin sonundan önce 100.000 doların üzerine çıkacak.

“Bence kesinlikle tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağız. Tüm zamanların en yüksek seviyeleri bulunduğumuz yerden çok uzakta değil, 67.000 dolar. Ve bilmediğimiz soru daha sonra ne olacağı. 70.000 $, 80.000 $, 90.000 $’da ne kadar direncimiz olacak. Sanırım 100 bin doları kıracağız.”

Daha önce 2021’de Bitcoin için benzer hedefler koyan Celsius Network CEO’su, makroekonomik faktörlerin geçen yıl tahminlerini mahvettiğini söylüyor.

“Bunu geçen yıl söylediğimi biliyorum. Ancak, temelde kutuyu yola düşüren birkaç makroekonomik olay yaşadık. Ancak bu yıl Bitcoin’in 100.000 doların üzerinde olduğunu göreceğiz.”

Mashinsky’ye göre, geleneksel finans sektörü, Bitcoin’in fiyatını yükseltmede kilit bir katalizör olacak.

“Bitcoin şu anda 1 trilyon doların üzerinde. Trilyon dolarlık varlığı yükseltmek için çok fazla girişe ihtiyacınız var. Yani Terra Bitcoin alırken veya başkaları Bitcoin alırken, bunlar kripto topluluğunun içindeki hareketlerdir. İhtiyacınız olan taze sermaye [traditional finance] gelip Bitcoin satın alıyor. Fiyatı yükseltecek olan da bu.”

Mart ayında, Terra (LUNA) geliştiricisi Terraform Labs’ın CEO’su Do Kwon, amiral gemisi kripto para birimini TerraUSD (UST) stabilcoin için bir rezerv varlık olarak kullanma planlarının bir parçası olarak 10 milyar doların üzerinde Bitcoin satın alma çabası başlattı.

Mashinsky ayrıca, diğer kuruluşlar Terraform Lab örneğini takip ederse Bitcoin fiyatının fayda sağlayacağını söylüyor.

“Bence diğer birçok insan Terra’yı kopyalayacak ve aynı mekanizmayı tekrar kullanacak, bu da Bitcoin fiyatını daha da yükseltecek. Böylece Bitcoin hakimiyeti artacak.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/fran_kie
Yorum Yap