Bitcoin (BTC) Hodlers, Borsa Kargaşasını Yakalarken Teslim Oluyor BTC: Zincir Analisti Willy Woo

 Bitcoin (BTC) Hodlers, Borsa Kargaşasını Yakalarken Teslim Oluyor BTC: Zincir Analisti Willy Woo

Zincir içi analist Willy Woo, küresel piyasalardaki kargaşanın kripto yatırımcılarının Bitcoin’in temellerini göz ardı etmesine ve BTC’lerini satmasına neden olduğunu söylüyor.

uu anlatır onun bir milyon Twitter takipçisi, bu haftaki teslimiyetin başlamasına vadeli satışların öncülük ettiğini söyledi.

tüccar diyor Bitcoin’in henüz dibe ulaşıp ulaşmadığından emin değil.

“Alt tarafı içeride mi? Bilmiyorum. Korku odaklı ticarette temeller arka koltukta. Bence BTC ticareti yapmıyoruz, makro ve hisse senedi ticareti yapıyoruz.

Sağ bölme SPX [Standard & Poor’s 500 Index] BTC yönünü belirleyecek olan destek, sol bölme, eşdeğer BTC desteğidir.”

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 27,042 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %14’ten ve geçen hafta %31’den fazla düştü.

Woo, Bitcoin’in sıvı arz şok oranının bir uçurumdan düştüğünü belirtiyor.

“Arz şoku, sahiplerin elinde bulundurduğu madeni paraların, sahip olmayanlara oranıdır. Kabaca 84.000 BTC, alıcılardan uzaklaştı…”

Analist, bu yüksek sayının büyük bir nedeninin, Terra (LUNA) ekosistemini desteklemek için kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Luna Foundation Guard (LFG) olduğunu söylüyor.

LFG, Pazartesi günü UST sabitleyicisini korumaya yardımcı olmak için 42.500 BTC’den fazla cüzdanını boşalttı. BitInfoGrafikleri.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Illus_man/Andy Chipus
Yorum Yap