Bitcoin (BTC) Rallilerini Çağırmak İçin Tarihi Geçmişe Sahip Üç Gösterge: Flaş Yükseliş: Kripto Analisti

 Bitcoin (BTC) Rallilerini Çağırmak İçin Tarihi Geçmişe Sahip Üç Gösterge: Flaş Yükseliş: Kripto Analisti

Yakından takip edilen bir kripto analisti, BItcoin boğa koşularının tarihsel bir kaydına sahip üç göstergenin hepsinin aynı anda yeşil renkte yanıp söndüğünü söylüyor.

TechDev olarak bilinen takma adlı analist, 388.000 Twitter takipçisine Nasdaq’ın göreceli güç endeksinin (RSI), artı Bitcoin’in girdap çapraz göstergesinin ve 1 yıllık HODL (sevgili yaşam için bekle) dalgasının BTC rallilerinin gerekli bileşenleri olduğunu söylüyor.

Vorteks çapraz göstergeleri, trend dönüşlerini kesin olarak belirler ve 1 Yıllık HODL dalgaları, bir yıldan fazla bir süredir hareketsiz kalan BTC miktarını ölçer. TechDev, trader’ların Bitcoin’in en önemli göstergelerinden ikisinin aynı anda yeşil renkte yanıp söndüğünü ve Nasdaq’ın RSI’sının aşırı satım piyasası önerdiğini dikkate almaları gerektiğini söylüyor.

“Büyük BTC dürtüleri için 3 tarihi bileşen:

3W NASDAQ RSI < 50
Riskli varlıklara yönelik güçlü düşüş hissi

ATH’de 1 yıl+ HODL dalgası
Kısıtlı aktif BTC arzı

3W BTC Vortex boğa çaprazlaması
Makro yükseliş momentumu oluşturmak.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

Üç göstergeye ek olarak TechDev, boğaların iyimser olması için daha çok şey olduğunu söylüyor. Ayrıca, destek olarak önemli hareketli ortalamaları test eden hem Bitcoin’e hem de toplam Altcoin piyasa değerine işaret ediyor, tıpkı ABD doları endeksinin (DXY) tükenmeye işaret ettiği gibi. Çoğu analiste göre, aşağı yönlü bir DXY geleneksel olarak diğer varlıklarda güç anlamına gelir.

“Tanıdık sahne kuruldu…

+ BTC, geri alındıktan sonra 100D MA’yı yeniden test ediyor

+ Altcoin piyasa değeri, yıllarca neredeyse aynı yapıdan sonra haftalık EMA şeridini yeniden test ediyor

+ ~1 yıllık bir çalışmadan sonra yerel zirveye yakın (imo) DXY

+ Fed Fon Faizi Yükseliyor”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/T Studio
Yorum Yap