Bitcoin (BTC) Yan Ticarete Rağmen Emsalsiz Spot Alımlara Tanıklık Ediyor: Zincirleme Analisti Willy Woo

 Bitcoin (BTC) Yan Ticarete Rağmen Emsalsiz Spot Alımlara Tanıklık Ediyor: Zincirleme Analisti Willy Woo

Zincir içi analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC), son birkaç hafta içinde ortaya çıkan ezici fiyat hareketine rağmen tarihsel olarak benzersiz spot piyasa talebi gördüğünü söyledi.

Popüler analist, bir milyon Twitter takipçisine kurumsal sermayenin Bitcoin’e aktığını söylerken, BTC’nin fiyat hareketi 2020’nin sonlarında, kripto piyasaları büyük mitinglere gitmeden hemen önce.

“Bitcoin fiyatı yatay çünkü Wall St bir makro riskten kaçınma ticaretinde vadeli işlem sözleşmesi satıyor. Bu arada kurumsal para, spot BTC’yi en yüksek oranlarda topluyor ve soğuk hava deposuna geçiyor.

2020’nin 4. çeyreğinde yaşanan arz şoku sıkışıklığını böyle zamanlarda hatırlıyorum.”

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Woo’ya göre, yatırımcılar, Bitcoin’in Bitcoin’i kullanma yeteneği göz önüne alındığında, BTC’ye meşru bir güvenli liman varlık sınıfı olarak bakıyor olabilirler. önlemek dik bir borsa düzeltmesi karşısında tam bir çöküş.

“BTC fiyatı, hisse senedi tankı ve USD Endeks ayları şu anda gerçekleşen benzeri görülmemiş spot alımların kanıtı iken iyi tutunuyor.

Başka bir deyişle: yatırımcılar BTC’yi zaten güvenli bir liman olarak görüyor. Fiyatın yansıması zaman alacaktır. Vadeli satışların cephanesinin bitmesini bekleyin.”

Kısa vadede, Woo diyor Bitcoin, makroekonomik faktörlerden gelen rüzgarlarla karşı karşıya. Bununla birlikte, USD dolar endeksinin (DXY) kritik bir direnç seviyesinde olduğunu ve bunun Bitcoin ve diğer varlıkların rallileri ateşlemesine yardımcı olabilecek bir ret ile sonuçlanabileceğini belirtiyor.

Woo ayrıca deneyimli emtia tüccarı Peter Brandt’e, trendlerdeki dönüm noktalarını belirlemeye çalışan bir gösterge olan TD (Tom DeMark) sırasının DXY için büyük bir düşüş sinyali verdiğine dikkat çekiyor.

TD dizisi, önceki dört mumun kapanışının üzerinde ardışık dokuz mum kaydettiğinde, bir TD9 sinyali yazdırır. Woo, DXY’nin resmi olarak yakın gelecekte Bitcoin ve diğer varlıklar için büyük etkileri olabilecek bir TD9’u parlattığını söyledi.

Aylık ve haftalık mumlarda TD9 geri dönüşü. Önümüzdeki hafta neler olacağını görmek ilginç olacak.

— Willy Woo (@woonomic) 28 Nisan 2022

Yazma sırasında, Bitcoin 38.117 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/SergZSV.ZP/Gorodenkoff
Yorum Yap