Bitcoin Fiyatı Bu Yıl 12.000 Dolar Mı?

Bitcoin fiyatının hala önceki kayıtları denemesi veya en azından daha yüksek değerlere dönmesi bekleniyor. BTC başka bir kopma girişiminde bulunduğundan, 12.000 dolarlık fiyat 2020’nin ortası için bir olasılık olarak görülüyor.

Bitcoin Fiyatı 12.000 $ Tamamen Mümkün

Dün, Bitcoin’in fiyatı 8.800 doların biraz altında kaldı. Kısa vadeli tahminler yeni düşük seviyelere düşüş çağrısında bulundu, ancak uzun vadede BTC yıl ortası mitingine hazırlanıyor olabilir.

Aktif Bitcoin ticareti, daha fazla BTC’ye ulaşmak için bazı sahiplerin tercihi olabilir. Analist Josh Rager, dikkatli ve bilinçli olarak alım satım yapılmasını tavsiye etti.Ayrıca Richard Hilger, 7.300 dolar ile 12.000 dolar arasında bir fiyat aralığı öngörerek resmi tamamladı.

Çekirdek #bitcoin stoklarım var ama aksi halde nakit paradayım. Bu yine uzun vadeli trend çizgisine düşecek. 7300 $ – 7400 $ – yaz aylarına göre 12 bin dolar hedefleyin.

12.000 dolarlık tahmin hala Bitcoin fiyatı için normal aralığa ve önde gelen madalyonun bu yıl yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmayacağı görüşüne yakın. Şimdiye kadar, BTC, önceki tahminlerle eşleşerek aralığa bağlı kalmaya devam ediyor.

#BTC fiyat tahmininiz: Mart sonuna kadar…

Aynı zamanda, Bitcoin fiyatı öngörülemeyen sıçramalar ve Ocak ayında günler içinde 10.000 dolar seviyesine geri gelmesiyle biliniyor. Yarılanma, BTC fiyatlarını artırabilecek, ancak kısa vadeli satışlara neden olabilecek olaylara da eklenmektedir.

Ancak, Hindistan Yüksek Mahkemesi merkez bankasının yasağını kaldırarak tarihi bir karar verdiğinde iyimserlik ve yükseliş eğilimi devam ediyor. Ayrıca hopiuma ek olarak Güney Kore’de kripto ticaretinin yasallaştırılması da var.

Yazar Nilhan T.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi