Bitcoin için Artan Potansiyel Güçlü Görünürken Ethereum Parabolik Ralli İçin Hazırlanıyor: Kripto Analisti

 Bitcoin için Artan Potansiyel Güçlü Görünürken Ethereum Parabolik Ralli İçin Hazırlanıyor: Kripto Analisti

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Ethereum’un (ETH) parabolik bir ralli için hazır olduğunu ve Bitcoin’in (BTC) risk-ödül oranının çekici göründüğünü söylüyor.

TechDev olarak bilinen takma adlı analist, 393.000 Twitter takipçisine, Ethereum’un şu anda 2016’nın sonları ve 2017’nin başlarından, ETH’nin patlamadan önce düşüş eğilimi gösteren bir fiyat hareketi yazdırdığı bir modeli yansıttığını söylüyor.

“ETH fikriyle ilgili güncelleme.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

TechDev’in grafiğine göre, kripto stratejisti, Ethereum’un hacim ve momentum göstergesi, önde gelen akıllı sözleşme platformu için düzeltmenin sona erdiğini gösterdiğinden, ETH’nin 24.000 $ aralığına veya mevcut fiyatlardan yaklaşık %780’lik bir ralliye hazır olduğuna inanıyor.

Bitcoin’e (BTC) bakıldığında TechDev, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığının belirsiz duyarlılık ve fiyat hareketine rağmen yükseliş birikim bölgesinde olduğunu söylüyor.

“Bitcoin ters asimetrisi güçlü görünüyor… Asimetri hala orada. Birikme hala orada. Panik sizi hiçbir yere götürmez.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

Popüler kripto analisti, Bitcoin’de perde arkasında gelişen bazı zincir içi gelişmelere de dikkat ediyor. TechDev, en az bir yıldır hareket etmeyen BTC yüzdesini kaydeden blockchain analitik firması Glasnode’dan gelen verilere bakıyor.

Analist, metrikteki tüm zamanların en yüksek seviyelerinin (ATH’ler) Bitcoin’de dipler ve boğa koşularının başlangıcı ile çakışma eğiliminde olduğuna dikkat çekiyor.

“Bitcoin arzı yüzdesi en son 100 günlük değişim oranı devri ile ATH’de bir yıldan fazla bir süre önce aktif.”

Kaynak: TechDev/Glassnode/Twitter

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Timofeev Vladimir
Yorum Yap